AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
hostes_150_150

Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže! - Novinky ve světě erotiky

Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!
Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!
09.05. 2011
Akce plná celebrit, ale i něčeho navíc je v současné době k vidění v pražském Europarku ve Štěrboholích. Po celý květen ve známém obchodním centru probíhá výstava Proměny 2010/11. Až do 31. 5. mohou návštěvníci zhlédnout 24 jedinečných fotografií českých a slovenských osobností, které ve prospěch Nadace Archa Chantal herečky Chantal Poullain-Polívkové podstoupily vtipná převtělení a proměny - např. Květa Fialová, Marta Kubišová, Dana Batulková, Halina Pawlowská, Jana Krausová, Martha Issová, Bára Basiková, Eva Pilarová, Lucie Bílá a další. Dnes a za týden se můžete těšit na autogramiádu vybraných osobností, ale o kráse a proměnách bude jinak v Europarku celý pátý měsíc roku. Zvláště ženy ocení rychlé úpravy vlasů na místě, líčení na místě, poradenství či styling – to vše zdarma. Program ozdobí soutěž o celkovou proměnu, kterou podstoupí deset žen. V porotě, která bude vybírat, zasedne mj. stylista a vizážista Ivo Špes či bývalá Miss Andrea Vránová-Kloboučková. Více se zájemci, a hlavně tedy zájemkyně, mohou dozvědět na internetových stránkách www.europark.cz.
Obrázky ke článku
Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!Nelíbí se vám vaše žena? Přihlaste ji do soutěže o změnu vizáže!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid