AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Nenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborník - Novinky ve světě erotiky

Nenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborníkzpět

tisk TISK     email POSLAT
Nenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborník
Nenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborník
29.01. 2010

Vůbec nejhorší je, když na ženu naléháte a tvrdíte, jak byste "to" dneska potřeboval a že už jste "to" dlouho neměl. Tvrdí to alespoň český psycholog a sexuolog František Houska.

"Známky naléhání žena vycítí na sto honů a bude to mít přesně opačný efekt. Žena musí cítit, že se spolu budete mazlit a milovat, čímž si užijete vzájemnou blízkost, a nesmí nabýt dojmu, že potřebujete jen vyprázdnit trubici. Pak by si totiž připadala jako děvka a postupně by začala na sex s vámi nahlížet s nechutí," radí Houska. A připojuje jinou alternativu: "Když ji naopak budete pravidelně laskat, líbat krk a jen tak mimochodem hladit ňadra, aniž byste od toho něco očekávali, uvidíte, že změní názor a brzy bude chtít i něco víc. Musí si ale zvyknout, že s naprosto každým přitisknutím na vaše tělo nemáte v úmyslu pokračovat dál. Brzy se vám tahle taktika vrátí. Uvidíte..."

Štítky
psycholog, sexuolog
Obrázky ke článku
Nenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborníkNenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborníkNenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborníkNenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborníkNenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborníkNenaléhejte na ženu kvůli sexu, radí odborník
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid