AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
catering_150_150

Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit! - Novinky ve světě erotiky

Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!
Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!
01.02. 2013
Mnoho rodin hodilo své starosti za hlavu a přišlo do obchodního centra v Praze-Štěrboholích, kde probíhalo zábavné odpoledne na ledě se spoustou soutěží (více na www.europark.cz).

V Europarku totiž již podeváté za sebou otevřeli ledovou plochu, na které se mohou malí i dospělí vyřádit zdarma, v teple pod střechou obchodního centra. A mezi nedočkavé děti, jež měly možnost zdarma se vyfotit ve fotokoutku s Pinďou, přišli i herci dabující film Čtyřlístek ve službách krále nebo postavičky z oblíbeného komiksu, který již brzy přijde i na plátna kin. Nechyběly ani další známé osobnosti se svými ratolestmi. Některé celebrity se nám svěřily se svými velkými životními zkušenosti, díky kterým vědí, jak vybruslit z každé situace.

»Často musím vybruslit z pozvání na rande. Je to těžké udělat to tak, jak muže odmítnout a přitom je neurazit. Ze začátku nasadím diplomacii, ale když jim to napoprvé a ani napodruhé nedojde, řeknu jim na rovinu, že s nimi nikam vážně nepůjdu a nic mít nebudu,« svěřila se nám krásná Renata Langmannová, Česká Miss 2006.

»Občas se samozřejmě stane, že musím vybruslit z toho, co se nepovede, ale vždy mě to stojí hodně úsilí. Třeba když jsem při natáčení zapomněl text, který byl navíc v angličtině, tak to se mi moc improvizovat nechtělo, ale nic jiného mi nezbylo. K mému překvapení se to režisérovi líbilo a v dalším záběru dokonce chtěl, abych to řekl stejně,« říká s úsměvem režisér a herec Petr Jákl.

Jeho manželka Romana Jákl Vítová prý v dětství vybruslila z vynášení odpadků, v dospělosti pak z práce, která by jí mohla poškodit pověst. »Docela často mi volali z různých pánských časopisů a za určitý finanční obnos mě žádali o akty. Z toho jsem vybruslila velmi rázně, protože nic takového nikdy nebylo mým cílem,« tvrdí Romana, která s sebou měla i svoje holčičky Sofinku a Elinku.

Europark veřejné bruslení umožňuje v prostorách pasáže až do třetího března. Den předtím končí Velká soutěž s Čtyřlístkem, v níž jsou hlavními cenami poukazy na nákupy v Europarku.
Obrázky ke článku
Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!Neslušné návrhy a balení chlapů? Celebrity si umí poradit!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid