AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů - Novinky ve světě erotiky

Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomůzpět

tisk TISK     email POSLAT
Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů
Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů
29.09. 2014
Tak něco podobného je snad možné jen v Japonsku! Země, kde i pornografie je z hlediska kultury někde jinde, šokovala svět knihou receptů, jež popisují přípravu jídel s pomocí kondomů.

Podle serveru Huffington Post má Japonce netradičním způsobem upozornit, že prezervativy vůbec existují. K pohlavnímu styku je totiž obyvatelé země vycházejícího slunce používají až příliš málo.

Autory knížky s názvem Jak vařit s kondomy se přitom stala velmi nesourodá dvojice, a to šéfkuchař a kreslíř komiksů. Nápady jim ale nechybějí - pomůcky lze napěchovat stejně tak rýží jako mletým masem a dalšími přísadami. Dá se tam nalézt i taková kulinářská specialita, jako je hlemýždí maso na másle.

Jestliže doplňující fotografie k receptům jsou plné prezervativů napěchovaných nejrůznějšími ingrediencemi, samotné plastové obaly nejsou strávníkům vnucovány jako součást jídelníčku. V konzumentech pouze chtějí probudit povědomí, že prezervativy lze opravdu pohodlně používat, že jsou odolné i vůči vyšší teplotě, než je ta tělesná, a že jich neubude, když je uplatní v sexuálním životě.

Podle nejnovější japonské studie používá kondomy jen 50 procent sexuálně aktivních Japonců. A pouze 20 procent osob si uvědomuje, že vedle prevence neplánovaného početí slouží kondomy i k ochraně před pohlavně přenosnými chorobami.

Inu, co dodat? Sex s kondomem je jako fotbal bez míče. Ale v něm alespoň nehrozí zranění...
Obrázky ke článku
Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomůNeuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid