AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů - Novinky ve světě erotiky

Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomůzpět

tisk TISK     email POSLAT
Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů
Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů
29.09. 2014
Tak něco podobného je snad možné jen v Japonsku! Země, kde i pornografie je z hlediska kultury někde jinde, šokovala svět knihou receptů, jež popisují přípravu jídel s pomocí kondomů.

Podle serveru Huffington Post má Japonce netradičním způsobem upozornit, že prezervativy vůbec existují. K pohlavnímu styku je totiž obyvatelé země vycházejícího slunce používají až příliš málo.

Autory knížky s názvem Jak vařit s kondomy se přitom stala velmi nesourodá dvojice, a to šéfkuchař a kreslíř komiksů. Nápady jim ale nechybějí - pomůcky lze napěchovat stejně tak rýží jako mletým masem a dalšími přísadami. Dá se tam nalézt i taková kulinářská specialita, jako je hlemýždí maso na másle.

Jestliže doplňující fotografie k receptům jsou plné prezervativů napěchovaných nejrůznějšími ingrediencemi, samotné plastové obaly nejsou strávníkům vnucovány jako součást jídelníčku. V konzumentech pouze chtějí probudit povědomí, že prezervativy lze opravdu pohodlně používat, že jsou odolné i vůči vyšší teplotě, než je ta tělesná, a že jich neubude, když je uplatní v sexuálním životě.

Podle nejnovější japonské studie používá kondomy jen 50 procent sexuálně aktivních Japonců. A pouze 20 procent osob si uvědomuje, že vedle prevence neplánovaného početí slouží kondomy i k ochraně před pohlavně přenosnými chorobami.

Inu, co dodat? Sex s kondomem je jako fotbal bez míče. Ale v něm alespoň nehrozí zranění...
Obrázky ke článku
Neuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomůNeuvěřitelná kuchařka! Jak vařit s pomocí kondomů
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid