AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu... - Novinky ve světě erotiky

Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu...
Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu...
04.02. 2016
Orientální tanečnice a nyní i podnikatelka Anife Vyskočilová je velmi společenský člověk. Kde se objeví, tam se skvěle baví. Na bonton nehledí a případné trapasy přechází s úsměvem. Příliš rozpustilá se prý zdá být dokonce i své vlastní rodině!

»Vůbec se se mnou nechtějí ukazovat. Nešli dokonce ani na otevírací párty mojí restaurace,« smála se Anife na jednom z VIP večírků, kde jí ale hned padla do oka prezentace přírodních antidepresiv Happy pills. Patrně ji napadlo, že vezme několik lahviček právě své rodině, aby se příbuzní pro příště zbavili stresu a na nějaký ten večírek ji doprovodili. Když Anife navíc dobrou zkušenost právě s těmito přípravky potvrdili další přítomní kolegové, Martin Maxa nebo Eva Decastelo, rozhodla se, že je určitě vyzkouší.
Nakonec si odnesla kromě žlutých tabletek »na pohodu« i modré na spaní. Možná, že kdyby oboje měla už za dob svého manželství s Ivanem Vyskočilem, byla by vdaná doteď. Ivan se totiž nechal slyšet, že to, jak je »držkatá«, před ním do svatby tajila. Takže později by mu sem tam nějaké ty Happy pills nebo Happy dreams rozhodně přišli vhod! Dost možná si je tedy sympatická Jižanka odnesla právě pro svého nového partnera. Ten bude ale patrně antidepresiva potřebovat už ve chvíli, kdy uvidí fotky, na kterých si Anife rozverně sype pilulky do svého proklatě, ale proklatě hlubokého dekoltu...

Foto: Happy pills
Obrázky ke článku
Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu...Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu...Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu...Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky "na hlavu" sypala do dekoltu...
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid