AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
satine150x150

Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015 - Novinky ve světě erotiky

Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015
Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015
31.03. 2015
Vítězkou jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss se stala 22 letá Nikol Švantnerová z Českých Budějovic. Držitelku titulu Česká Miss 2015 vybrala dvacetičlenná porota v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou, patronkou letošního ročníku Ivou Kubelkovou a zakladatelkou soutěže Česká Miss a předsedkyní Bakala Foundation Michaelou Maláčovou. Hlasy diváků pak rozhodly o vítězkách s tituly Česká Miss World 2015, kterou se stala Andrea Kalousová z Jablonného nad Orlicí a Česká Miss Earth 2015, kterou je Karolína Mališová z Otic u Opavy.

Životním mottem nové královny krásy Nikol Švantnerové je »Nikdy to nevzdávej«.

Své vítězky poznaly také doplňkové soutěže, o kterých rozhodovali fanoušci partnerů Česká Miss. Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2015 se stala Karolína Mališová, která zároveň bodovala i v dalších hlasováních a získala i titul Česká Miss Tvář 2015 partnera Dermacol a Česká Miss Úsměv 2015 partnera Signal. Titul partnera Fashion Island Česká Miss Bikiny 2015 získala Nikol Švantnerová.

Soutěž Česká Miss vstupuje s novou vítězkou do druhého desetiletí své existence. Finalistky letošního ročníku prošly od castingů až po dnešní finále náročnou přípravou, která zahrnovala různorodé aktivity od workshopů a seminářů až po jevištní a pohybovou přípravu. Dívky se tak měly možnost potkat se zajímavými osobnostmi z různých oblastí společenského života a naučit se mnoho nového.

Volba nové královny krásy soutěže Česká Miss 2015 se uskutečnila v přímém přenosu FTV Prima z haly Forum Karlín. Galavečerem provedla dvojice Leoš Mareš a Libor Bouček, který byl zároveň scenáristou večera. V režii Romana Petrenka a hlavního kameramana Jožo Halasze viděli diváci atraktivní show. Na velkolepé scéně o třech molech z dílny designéra Martina Hrušky večer otevřelo akrobatické úvodní číslo formace skupiny Loser(s) a taneční skupiny Jany Burkiewiczové. Diváci ocenili i nejdelší promenádu v plavkách v historii soutěže. O hudební vystoupení se postarala Lucie Bílá s Arakainem, Josef Vojtek a Ben Cristovao s Forsomeone. Na kreativním konceptu celé show se od začátku aktivně podílela ředitelka soutěže Česká Miss Marcela Krplová a patronka Iva Kubelková.

Foto: ceskamiss.cz/Navarafoto.cz
Obrázky ke článku
Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid