AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Nobelovy ceny za sex! - Novinky ve světě erotiky

Nobelovy ceny za sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nobelovy ceny za sex!
Nobelovy ceny za sex!
05.10. 2011
Rozdávání Nobelových cen v současnosti plní stránky světového tisku. Současně však existují i Žertovné Nobelovy ceny. A ty se týkají i sexu!

Takzvané Ig Nobel Prizes se, podobně jako ty skutečné, udělují v několika disciplínách už od roku 1991. Vědci je sice obdrží za objev skutečný, ovšem naprosto podivný a nepraktický.

Ceny předávají mimo jiné i laureáti skutečných Nobelových cen.

A tak se například před čtyřmi lety z ocenění radovala Wrightova laboratoř amerického válečného letectva v Daytonu ve státě Ohio, která vyvinula novou chemickou zbraň, takzvanou »gay bombu«, pod jejímž vlivem se »nepřátelští vojáci pro sebe navzájem stanou sexuálně neodolatelnými«.
Laureáty se stali i Patricia Agostinová, Santiago Plano a Diego Golomek za objev, že křeček se z pásmové nemoci zotavuje rychleji, je-li mu podána viagra. Nebo Karl Halvor Teigen z Oselské univerzity za snahu pochopit, proč lidé vzdychají.

Skupina čínských vědců zase přesně před rokem s jedním anglickým kolegou přišla na to, že si kaloňové dopřávají orální sex podobně jako lidé. Cena za biologii je tak nemohla minout
Obrázky ke článku
Diskuze k článku  Nobelovy ceny za sex!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid