AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Nobelovy ceny za sex! - Novinky ve světě erotiky

Nobelovy ceny za sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nobelovy ceny za sex!
Nobelovy ceny za sex!
05.10. 2011
Rozdávání Nobelových cen v současnosti plní stránky světového tisku. Současně však existují i Žertovné Nobelovy ceny. A ty se týkají i sexu!

Takzvané Ig Nobel Prizes se, podobně jako ty skutečné, udělují v několika disciplínách už od roku 1991. Vědci je sice obdrží za objev skutečný, ovšem naprosto podivný a nepraktický.

Ceny předávají mimo jiné i laureáti skutečných Nobelových cen.

A tak se například před čtyřmi lety z ocenění radovala Wrightova laboratoř amerického válečného letectva v Daytonu ve státě Ohio, která vyvinula novou chemickou zbraň, takzvanou »gay bombu«, pod jejímž vlivem se »nepřátelští vojáci pro sebe navzájem stanou sexuálně neodolatelnými«.
Laureáty se stali i Patricia Agostinová, Santiago Plano a Diego Golomek za objev, že křeček se z pásmové nemoci zotavuje rychleji, je-li mu podána viagra. Nebo Karl Halvor Teigen z Oselské univerzity za snahu pochopit, proč lidé vzdychají.

Skupina čínských vědců zase přesně před rokem s jedním anglickým kolegou přišla na to, že si kaloňové dopřávají orální sex podobně jako lidé. Cena za biologii je tak nemohla minout
Obrázky ke článku
Diskuze k článku  Nobelovy ceny za sex!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid