AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Nová antikoncepce! Pro muže... - Novinky ve světě erotiky

Nová antikoncepce! Pro muže...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nová antikoncepce! Pro muže...
Nová antikoncepce! Pro muže...
01.02. 2012
Kromě kondomů byla dlouhodobá antikoncepce vždy problémem žen. Proto se vědci snaží vyvinout i spolehlivou antikoncepci pro muže. Podle posledních výzkumů prý dávka ultrazvuku uštědřená varlatům zastaví produkci spermií.
Tvrdí to američtí vědci, kteří zkoumají nové způsoby antikoncepce. Studie vypracovaná na základě testů s krysami, která vyšla v odborném časopise Reproductive Biology and Endocrinology, uvádí, že zvukové vlny mohou být použity ke snížení počtu spermií na úroveň, která by u lidí způsobila neplodnost.
Jak uvedl zpravodajský server BBC News, tento koncept byl poprvé navržen už v 70. letech minulého století vědci americké Severokarolínské univerzity. Ti zjistili, že dvě patnáctiminutové dávky ultrazvuku »podstatně snížily« počet buněk produkujících spermie i množství spermií.
U lidí vědci uvádějí, že muži spadají pod hladinu plodnosti, když počet spermií poklesne pod 15 milionů spermií na jeden mililitr. Po dávkách ultrazvuku klesl počet spermií pod deset milionů na mililitr. »Je třeba provést další studie, abychom zjistili, jak dlouho antikoncepční účinek trvá a jestli je bezpečné tuto metodu používat opakovaně,« dodává hlavní výzkumník James Tsuruta. Tým se také musí ujistit, že ultrazvuková vlna vytváří zvratný proces, tedy že jde o antikoncepci, nikoli o sterilizaci.
Diskuze k článku  Nová antikoncepce! Pro muže...
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid