AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Nová Miss - blondýnka s úžasnou postavou! - Novinky ve světě erotiky

Nová Miss - blondýnka s úžasnou postavou!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nová Miss - blondýnka s úžasnou postavou!
Nová Miss - blondýnka s úžasnou postavou!
31.03. 2014
V sobotu 29. března se v Hudebním divadle Karlín konal jubilejní desátý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss. O vítězce soutěže rozhodovali sami diváci svým hlasováním.

Českou Miss 2014 se tak stala Gabriela Franková (19 let) z Brna, studentka Vysoké školy ekonomické v Praze. Titul Česká Miss World 2014 udělila odborná porota Tereze Skoumalové (23 let) z Ostravy, která studuje na České zemědělské univerzitě v Praze. Hlasování čtenářů deníku Blesk a jeho internetového portálu Blesk.cz přineslo titul Blesk Česká Miss Earth 2014 Nikole Buranské (21 let), z Přerova, která studuje Metropolitní univerzitu Praha. Posluchači radia Frekvence 1 pak zvolili Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2014. Tou se stala Gabriela Franková. Českou Miss sympatie Prima, kterou volili čtenáři internetového portálu Prima Style, se stala Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

»Věřím, že dnešní večer naplnil očekávání všech, kteří se na jubilejní finále těšili. Gratuluji vítězkám, ale také finalistkám. Dívky se na dnešní oslavu krásy a elegance pečlivě připravovaly a vím, že vítězky budou důstojně reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích krásy. Děkuji divákům, kteří s námi 10. výročí České Miss oslavili, fandili dívkám a posílali své hlasy,« podělila se o své pocity bezprostředně po přímém přenosu ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

O přízeň diváků se v tento jedinečný večer ucházelo celkem deset krásných dívek z celé České republiky. Spolehlivou oporou jim byl moderátor Libor Bouček. Publikum v sále Hudebního divadla Karlín a také diváci televize Prima si užili jedinečný večer s hvězdnými účinkujícími, počínaje Českým slavíkem Karlem Gottem, který ve velkolepém úvodním čísle zazářil s devíti dosavadními královnami krásy a společnost mu dělalo i deset letošních finalistek. Na scéně nemohla chybět ani Česká slavice Lucie Bílá, kapela Chinaski či Celeste Buckingham. Václav Noid Bárta doprovodil dívky při promenádě ve večerních šatech emotivní písní Chci zas v tobě spát.

Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou korunovala legenda světové kinematografie Sophia Loren, která také byla čestnou předsedkyní odborné poroty. V rolích porotců se dále představili ředitelka soutěže Michaela Maláčová, moderátorka Iva Kubelková, olympionik Ondřej Moravec, zpěvák Václav Noid Bárta a další.
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid