AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
catering_150_150

Nová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nos - Novinky ve světě erotiky

Nová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný noszpět

tisk TISK     email POSLAT
Nová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nos
Nová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nos
26.10. 2009

Většinou se nové missky brání přiznání k tomu, že podstoupily plastickou operaci, jako čert kříže. Ne tak nová vicemiss ČR Hana Věrná. Ta hned po úspěchu přiznala, že není až tak přírodní kráska, jak by se mohlo zdát.

"Mám upravený nos," řekla bez vytáček půvabná blondýnka. Původně prý šla na operaci ze zdravotních důvodů, ale pak došlo i ke změně tvaru. "Jsem s nosem spokojená, ale ta bolest po zákroku byla ukrutná," řekla studentka Univerzity Jana Ámose Komenského.

Obrázky ke článku
Nová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nosNová vicemiss Hana Věrná přiznala změněný nos
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid