AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Novou Českou Miss 2017 se stala Michaela Habáňová - Novinky ve světě erotiky

Novou Českou Miss 2017 se stala Michaela Habáňovázpět

tisk TISK     email POSLAT
Novou Českou Miss 2017 se stala Michaela Habáňová
Novou Českou Miss 2017 se stala Michaela Habáňová
25.09. 2017
Českou Miss 2017 se stala jednadvacetiletá Michaela Habáňová ze Zlína. O vítězce rozhodla jak veřejnost, tak odborná a finálová porota v sobotu večer v brněnské DRFG Areně. Na trůnu tak střídá loňskou vítězku, Českou Miss 2016, Andreu Bezděkovou. Na druhém místě skončila devatenáctiletá Iva Uchytilová z Hlinska v Čechách, třetí čtyřiadvacetiletá Tereza Vlčková ze Zlína. Diváci mohli sledovat přímý přenos na Regionální televizi, online portále extra.cz a YouTube kanále České Miss. Po mnoha letech se slavnostního finále mohla zúčastnit také široká veřejnost.

V rámci nového konceptu České Miss se nedílnou součástí národní soutěže krásy stalo online prostředí a sociální sítě, na nichž mají finalistky a vítězky České Miss statisícové zásahy a svým životním stylem ovlivňují své vrstevníky. Letos navíc poprvé v historii mohli diváci sledovat po celou dobu finálového večera i zákulisí a průběh večera i z jiného úhlu pohledu – zákulisní přímý přenos na kanále YouTube. O vítězce stejnou vahou hlasu rozhodovala veřejnost v rámci mnohaměsíčního hlasování na webových stránkách, odborná porota, jež s dívkami intenzivně pracovala v průběhu několika měsíců, a finálová porota, ve které se objevilo i mnoho známých tváří.

Ve finálové porotě, v jejímž čele byla ředitelka soutěže, Eva Čerešňáková, usedla módní návrhářka Petra Pilařová, která vytvořila finalistkám finálovou kolekci večerních šatů. Dále o volbě České Miss 2017 rozhodoval majitel Miss Supranational Gerhard Parzutka von Lipinski, organizátor Miss Slovensko Jozef Oklamčák, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 a bloggerka roku Natálie Kotková, majitel modelingové agentury Pure Model Management Roman Holárek, šéfkuchař Marcel Ihnačák, hudebník Felix Slováček nebo Dominika Myslivcová, ale zároveň další téměř dvě desítky porotců z řad partnerů.

Vítězka bude Českou republiku reprezentovat na nejprestižnější světové soutěži krásy Miss Universe, jejíž finále vyvrcholí 26.listopadu v Las Vegas. Druhá nejkrásnější dívka, Česká Miss Earth 2017, odletí už za dva týdny na světovou soutěž krásy Miss Earth na Filipíny a třetí dívka v pořadí bude reprezentovat Českou republiku na Miss Supranational v listopadu.

O titul nejkrásnější Češky se ucházelo dvanáct dívek, které se při velkolepé finálové show představily hned několikrát. Kromě tanečního úvodu za zpěvu Kristýny Daňhelové vynesly finalistky národní kostýmy dvanácti talentovaných mladých návrhářů, ukázaly své postavy při promenádě ve spodním prádle a vyvrcholením byla autorská módní přehlídka večerních šatů Petry Pilařové. Nechyběla ani pánská módní přehlídka Luggi, zpěvák Honza Nedvěd nebo houslový či klavírní doprovod při přehlídkách, jejichž inspirace vycházela ze show Victoria’s secret. Dětský balet Praha s dvanácti baletkami zahajoval noblesní promenádu ve večerních šatech a DJ Don Marquez se postaral o hudební doprovod večera. Backstage provázel Jakub Pacner, Kristýna Kubíčková a Michaela Hávová.

Vítězky získaly hodnotné ceny a především možnost reprezentovat Českou republiku na předních světových soutěžích krásy. Česká Miss 2017 navíc získala kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand v hodnotě půl milionu korun a společnost Caluma věnovala vítězkám korunky a pobyt v rezortu Ritz Carlton Lake Tahoe v Americe v hodnotě milion korun. Dívky, které se umístí, budou jezdit vozy Hyundai i10 v rámci projektu www.autozastovku.cz od společnosti Exclusive cars s.r.o., která je oficiálním partnerem soutěže. Dále vítězky získají dovolenou na jachtě v Chorvatsku od společnosti Bemex a těšit se mohou i na další ceny. Novinkou je také vyhlášení nového titulu Tvář Juliette Armand 2017, jehož držitelka se stane tváří kosmetické firmy a získá sto tisíc korun českých.

Foto: Česká Miss 2017 - David Váňa
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid