AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Nový koncept České Miss 2017 představen v Americe - Novinky ve světě erotiky

Nový koncept České Miss 2017 představen v Americezpět

tisk TISK     email POSLAT
Nový koncept České Miss 2017 představen v Americe
Nový koncept České Miss 2017 představen v Americe
16.12. 2016
Nadcházející ročník soutěže Česká Miss se od všech předchozích výrazně odlišuje. Nový celoroční koncept zaměřený především na online, partnery a charitu s nádechem reality show byl představen novým vedením České Miss, Martinem Ditmarem a Evou Čerešňákovou, vedení soutěže Miss Universe v New Yorku. Ti chystané změny oceňují, protože sami vnímají, jak sociální sítě a online možnosti dřívější standardy ovlivňují a mění.

»Jsme si vědomi, že Česká Miss 2017 bude výrazně odlišná od předchozích ročníků, ale doba se mění a stejně tak preference diváků a široké veřejnosti. Díky moderním technologiím se online sdílení stalo nedílnou součástí života a průzkum nám jasně potvrdil, že poodhalení zákulisí a online sdílení cesty dívek od samotných castingů až do velkého finále bude veřejnost zajímat,« uvádí k novému konceptu Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events, jež nový ročník národní soutěže krásy organizuje.

Plánované změny spolu s partnerkou Evou Čerešňákovou detailněji představili vedení soutěže Miss Universe při jednání o budoucí spolupráci. »Mluvili jsme o změnách, které s novým ročníkem chystáme, a sílu online komunikace i sdílení průběhu soutěže považují i světové soutěže krásy za důležité. I ty totiž v rámci volby světové královny krásy mají nově své aplikace, většina soutěžících o průběhu příprav informuje na svých sociálních sítích a online komunikace předchází velkému finále,« poodhaluje diskuzi se zástupci Miss Universe Eva Čerešňáková.

Martin Ditmar k tomu doplňuje: »Paulu M. Shugart, prezidentku Miss Universe, která má více jak třicet let zkušeností z televizního průmyslu, náš koncept oslovil a jednání proběhlo v přátelské atmosféře za účasti dalších zástupců managementu. Naše pozvání na finále do Prahy přijala s potěšením a pokud jí to časové možnosti a pracovní vytíženost dovolí, ráda do Prahy přijede.«

Castingová tour České Miss 2017 bude zahájena 12. ledna v Praze a budou následovat castingy na dalších místech České republiky. »Dívky mají stále ještě možnost se do soutěže přihlásit a finalistky se mají na co těšit. Chystáme opravdu zajímavý program včetně zahraničních cest a intenzivní spolupráce s odborníky, kteří dívky hodně naučí,« uzavírá Eva Čerešňáková, která s partnerem Martinem tráví několik dnů v Americe a osobně podpoří i Natálii Kotkovou na finále Miss World ve Washingtonu.

Foto: Miss Events a.s.
Obrázky ke článku
Nový koncept České Miss 2017 představen v Americe
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid