AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Nový rekord! Dívky se hlásí jako zběsilé... - Novinky ve světě erotiky

Nový rekord! Dívky se hlásí jako zběsilé...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nový rekord! Dívky se hlásí jako zběsilé...
Nový rekord! Dívky se hlásí jako zběsilé...
21.09. 2010

Tak to bude nový rekord! Již téměř šest stovek dívek se zaregistrovalo do nového ročníku soutěže krásy Česká Miss. Nejvíce zájemkyň, takřka polovička z celkového počtu, se přihlásilo do castingu v Praze. Rekordní čísla se mohou ještě za následující dva měsíce navýšit, přičemž dívky mají i možnost zaregistrovat se přímo na jednom ze čtyř míst listopadových castingů - v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Jak je možné, že zrovna letos je o soutěž takový zájem? Nepochybně k tomu přispěla skutečnost, že Česká Miss a Miss ČR byly letos v létě sloučeny v jeden program a schizofrenie tak definitivně skončila.

"Všichni - soutěžící i diváci se mohou opět těšit na nový posun v organizaci i v programu. Na dívky se již dnes připravuji a díky velkému zájmu očekávám ještě vyšší úroveň soutěžících. Více se veřejnost dozví při oficiálním startu nového ročníku České Miss v polovině října," uvedla ředitelka soutěže Michaela Maláčová na oficiálních stránkách České Miss.

Foto: ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid