AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Nuda při sexu? Zkuste horký vosk! - Novinky ve světě erotiky

Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!
Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!
17.02. 2010

Už vás nebaví nudný partnerský sex a raději byste něco tvrdšího? Sado-maso, kdy teče krev a kdy pak bolest přetrvává ještě několik dní, však není váš šálek čaje? Zkuste něco jiného...

Nemusíte zvolit zrovna hned tvrdé S/M, plné bíčíků, důtek a výprasků. Nejlepší volbou jsou svíčky. Horký vosk, který dopadá na lidské tělo, je neuvěřitelně vzrušující. Člověk je rozpálen již touhou samotnou a vosk tento pocit jen umocní. Bolest není nesnesitelná, ale vzrušující. Žhavá a tajemná. Věřte, že rozpálí každého nebo každou...

Jen pro začátek raději nepoužívejte obří svíčky jako v porno filmech. Bohatě stačí klasické čajovky. A pouštějte raději zpočátku vosk z větší výšky. Až teprve se pokapávaný dostatečně rozpálí, pak bude sám chtít "zvýšení obrátek". To ale poznáte sami.

A ještě jedna rada: nejprve raději nekapejte na genitálie. Někdo je má tak citlivé, že pak bolest převládne a vzrušení je tatam. Spíše vyčkejte, až o to dotyčná (nebo dotyčný) poprosí sám(a). No a dejte si pozor, aby nebyl knot zlomený nebo dostatečně velký. Kdyby náhodou knot spadl na tělo člověka, může zanechat ošklivé popáleniny.

Tak vzhůru do horkých radovánek!!!

Štítky
vzrušení
Obrázky ke článku
Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!Nuda při sexu? Zkuste horký vosk!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid