AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
livechat150x150

Nymfomanky všech zemí, třeste se! Kapela The Snuff vyráží do Evropy! - Novinky ve světě erotiky

Nymfomanky všech zemí, třeste se! Kapela The Snuff vyráží do Evropy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nymfomanky všech zemí, třeste se! Kapela The Snuff vyráží do Evropy!
Nymfomanky všech zemí, třeste se! Kapela The Snuff vyráží do Evropy!
13.11. 2014
Pražská rocková skupina The Snuff má nakročeno na veleúspěšný rok! Poté, co se proslavila hitem Boxed In a také hromadným sexem se skalní fanynkou, musí nečekaně přerušit současné turné po České republice. Místo toho totiž jede koncertovat po Evropě!

»Dlouho jsme tuto informaci drželi pod pokličkou, ale nakonec se to povedlo! Jako jediná evropská kapela jsme se dostali do role hosta evropského turné americké skupiny Ill Niño. Šňůra začne 18. listopadu a vyvrcholí 30. listopadu v Praze. Dále s námi pojedou kapely Terror Universal z USA a XtortYa z Austrálie,« prozradil nám baskytarista Ijen Ayen, který je už důvěrně známý tím, že »co neví, to nepoví«.

Onehdá právě díky němu »vyhřezla« na veřejnost dobře utajená informace, že se část kapely na večírku vystřídala na jedné fanynce! Doufejme, že se chlapci budou v Evropě krotit a nepřitáhnou si do Prahy na památku nějakou tu nechtěnou pohlavní chorobu. Na koncertech slavné kapely Ill Niño se to totiž odvázanými dívkami doslova hemží…

A mimochodem! Ještě předtím – 14. listopadu – si The Snuff zahrají ve Velkém sálu pražské Lucerny jako hosté megakoncertu skupiny Škwor. V tomto případě se ovšem nejedná o první spolupráci. Obě kapely už v minulosti odehrály společné turné…

Foto: www.thesnuff.eu

Zde si můžete prohlédnout lechtivý klip k písni Erotic Sylvia: Youtube.com
Obrázky ke článku
Nymfomanky všech zemí, třeste se! Kapela The Snuff vyráží do Evropy!Nymfomanky všech zemí, třeste se! Kapela The Snuff vyráží do Evropy!Nymfomanky všech zemí, třeste se! Kapela The Snuff vyráží do Evropy!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid