AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

O titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucí - Novinky ve světě erotiky

O titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucízpět

tisk TISK     email POSLAT
O titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucí
O titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucí
01.12. 2008
Na Moravě byl definitivně zkompletován seznam semifinalistek České Miss 2009. Brněnského castingu se v pátek 28. listopadu v hotelu Best Western Premier Hotel International zúčastnilo 180 již dříve přihlášených dívek a dalších 20 přišlo bez registrace přímo do hotelu.

O účast v semifinále bojovala v moravské metropoli také dívka, jejíž sestra - dvojče se o totéž pokoušela v Praze. Z postupu se nakonec radovalo třináct krásek. Mezi nimi byla i dívka, kterou na poslední chvíli přivedla kamarádka. Ta se dozvěděla o castingu náhodou, když procházela kolem hotelu.

Dějištěm ostravského castingu byl v neděli 30. listopadu MaMaison Hotel Imperial. Ze 150 adeptek na postup do semifinále vybrala porota v čele s ředitelkou České Miss Michaelou Maláčovou devět vesměs zajímavých dívek. Jednou z postupujících krásek ze severní Moravy je také atraktivní česko-vietnamská míšenka.

Jubilejní pátý ročník České Miss, o jehož první kolo byl obrovský zájem, tak vstoupí do semifinálových bojů. Spolu s dívkami, které vzešly před týdnem z pražského castingu, je na seznamu adeptek na postup do finále celkem 39 krásek. Semifinále je čeká již v pondělí 8. listopadu v pražském hotelu Prague Marriott. Jeho součástí bude mimo jiné volná disciplína. Dívky v ní budou mít minutu na to, aby předvedly své vystoupení. Budou také absolvovat přehlídku ve vlastních večerních šatech a chybět nebude tradiční promenáda v plavkách.

Na konci vyhlásí porota jména dvanácti šťastných finalistek. Ty se vypraví v lednu příštího roku na soustředění do exotické Keni. A o tom, která z nich získá korunku České Miss 2009, se rozhodne 28. února během finálového galavečera v atraktivních prostorách ruzyňského letiště v Praze v přímém přenosu TV Nova. Na vítězky čekají ceny za více než pět milionů korun.

Foto: www.ceskamiss.cz

Obrázky ke článku
O titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucíO titul Česká Miss se popere i míšenka a náhodná kolemjdoucí
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid