AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály... - Novinky ve světě erotiky

Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...
Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...
08.04. 2009
Dlouho jí vztah s fotbalistou nevydržel... Moderátorka a herečka Michaela Ochotská se po půl roce rozešla se svým přítelem Tomášem Ujfalušim.

Dnes už bývalý kapitán reprezentace půvabné blondýnce ještě před nedávnem snesl div ne modré z nebe, ale nyní se rozcházejí. "Důvodem je velká vzdálenost, která nás oba dělí," svěřila se čtyřiadvacetiletá Ochotská. "Skoro jsme se nevídali, a to nepřeje žádnému vztahu," dodala a popřela, že by za rozchodem hvězdného páru byl nedávný večírek reprezentace, na němž se objevily i lehké děvy a v němž hrál jednatřicetiletý Ujfaluši jednu z hlavních rolí.

Když měla před dvěma lety fotbalová reprezentace poslední skandál a na hotelovém pokoji nechyběly prostitutky, Ujfalušiho to stálo manželství. Jeho žena Kateřina se s ním rozvedla...
Obrázky ke článku
Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid