AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály... - Novinky ve světě erotiky

Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...
Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...
08.04. 2009
Dlouho jí vztah s fotbalistou nevydržel... Moderátorka a herečka Michaela Ochotská se po půl roce rozešla se svým přítelem Tomášem Ujfalušim.

Dnes už bývalý kapitán reprezentace půvabné blondýnce ještě před nedávnem snesl div ne modré z nebe, ale nyní se rozcházejí. "Důvodem je velká vzdálenost, která nás oba dělí," svěřila se čtyřiadvacetiletá Ochotská. "Skoro jsme se nevídali, a to nepřeje žádnému vztahu," dodala a popřela, že by za rozchodem hvězdného páru byl nedávný večírek reprezentace, na němž se objevily i lehké děvy a v němž hrál jednatřicetiletý Ujfaluši jednu z hlavních rolí.

Když měla před dvěma lety fotbalová reprezentace poslední skandál a na hotelovém pokoji nechyběly prostitutky, Ujfalušiho to stálo manželství. Jeho žena Kateřina se s ním rozvedla...
Obrázky ke článku
Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...Ochotská je sama! Prostitutky v tom prý roli nehrály...
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid