AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
livechat150x150

Odmítal sex, dostal pokutu! - Novinky ve světě erotiky

Odmítal sex, dostal pokutu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Odmítal sex, dostal pokutu!
Odmítal sex, dostal pokutu!
09.09. 2011
Je všeobecně známo, že jsou Francouzky i Francouzi náruživým národem. A co se stane, když se někdo vymyká zavedeným normám? Musí platit!
Soud v Provensálsku rozhodl, že jednapadesátiletý muž z Aix-en-Provence porušil článek 215 francouzského občanského zákoníku a nesplnil manželskou povinnost – sdílení společného života. Nevěnoval se totiž dostatečně své choti, která trpěla sexuálním neukojením. Soud vyměřil ženě odškodné ve výši dosahující v přepočtu na koruny 240 tisíc.
Soudce míní, že sexuální vztahy musejí tvořit součást manželství. Žena přitom požádala o rozvod před dvěma roky a uvedla jako důvod k ukončení manželství naprostý nedostatek sexu.
Soud v Nice dvojici rozvedl a uvedl, že za konec manželství může výlučně muž. Poté sedmačtyřicetiletá neukojená žena podala novou žalobu a žádala odškodnění deset tisíc eur. Přijde jí to adekvátní sumou za jednadvacet let manželství bez řádného plnění manželských povinností ze strany chotě.
»Milostný vztah mezi manželem a manželkou je vyjádřením jejich citu, který k sobě chovají, v tomto případě ale naprosto chyběl. Manželstvím páry souhlasí, že budou sdílet svůj život, a to také jasně znamená, že budou mít spolu sex,« uvedl na vysvětlenou rozsudku soudce z Aix-en-Provence.
Obrázky ke článku
Diskuze k článku  Odmítal sex, dostal pokutu!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid