AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Olga Lounová: anděl s ďáblem v těle - Novinky ve světě erotiky

Olga Lounová: anděl s ďáblem v tělezpět

tisk TISK     email POSLAT
Olga Lounová: anděl s ďáblem v těle
Olga Lounová: anděl s ďáblem v těle
07.11. 2012
Olga Lounová vypadá na nových fotkách jako bohyně, ale tato půvabná zpěvačka má i svoji druhou tvář, při které musí jít ženskost stranou. Lounová se kromě zpěvu věnuje i rally a při tomto koníčku musí zvládat extrémní zátěž. To jí zřejmě nedělá problém, protože letos už dvakrát získala trofej za 2. místo v rallysprintech.
Olga je doslova anděl s ďáblem v těle, který zasvětil poslední měsíce přípravám na své turné. »Chystám velkou show s divadelními prvky, náročnou choreografií, kostýmy, akrobatickými kousky a nezastírám, že to všechno vyžadovalo dlouhodobou přípravu. Nerada šiju věci horkou jehlou a ráda dělám věci pořádně.«
Součástí příprav byla i změna vizáže. »Chtěla jsem svým vlasům navrátit jejich přirozenou divokost, s jakou mi rostou, ale s délkou jsem nebyla spokojená. Proto jsem si nechala sehnat identicky kudrnaté vlasy a pomocí termo spojů jsem si je nechala prodloužit. Do změny se mnou šla i maminka, která tím omládla o deset let,« uvedla Lounová.
Pro plánovanou velkolepou show, jejímž hostem bude bavič a moderátor Ruda z Ostravy, si Olga nechala dovézt speciální šaty, ve kterých se na svých koncertech v Praze, Brně a Ostravě představí. »V šatech se cítím jedinečně, a protože se mi nová kolekce opravdu zalíbila, souhlasila jsem s nafocením této kolekce luxusních společenských šatů pro salon San Veritá,« doplnila Olga, která si na několik hodin vyzkoušela roli modelky.
Obrázky ke článku
Olga Lounová: anděl s ďáblem v těleOlga Lounová: anděl s ďáblem v těleOlga Lounová: anděl s ďáblem v těle
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid