AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

Olga Želenská a její vysněná dovolená ve Španělsku - Novinky ve světě erotiky

Olga Želenská a její vysněná dovolená ve Španělskuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Olga Želenská a její vysněná dovolená ve Španělsku
Olga Želenská a její vysněná dovolená ve Španělsku
28.06. 2016
Olga Želenská využila pauzu v natáčení seriálu TV Prima Přístav a vyrazila na dovolenou do Španělska. Dovolená ale začala pro představitelku svérázné operní pěvkyně Lily trochu dramaticky.
Olga Želenská totiž něco špatného snědla a první dva dny jí bylo hodně špatně od žaludku.


»Celé jsem je prozvracela a říkala si, že to je fakt úžasná dovolená. Nevím, po čem to bylo, ale alkohol to rozhodně nebyl, piju jen nealkoholické pivo. Naštěstí se mi pak udělalo líp,« popisovala herečka, která plánovala, že ve Španělsku se bude jen povalovat na pláži, číst si, spát a úplně vypne. »To bych ale samozřejmě nevydržela, tak se snažím být co nejvíc ve vodě a hodně plavat. Každý den uplavu tak kilometr, počítám si tempa, a když to neuplavu za den, zbytek si schovám jako rest do příštího dne. Je tu moc krásně, obdivuju a fotím si, jak tu všechno krásně kvete,« líčí Olga Želenská.

Protože ale nezapře principálku divadla, práci nemohla jen tak hodit za hlavu. »Přivezla jsem si s sebou pět divadelních her a všechny jsem je stihla přečíst hned v prvních dnech. Jednu z nich jsem si vybrala na repertoár našeho divadelního spolku Háta a už se těším, až ji začneme zkoušet,« říká herečka, která si užívá poslední volné dny, protože už v polovině července se znovu roztočí seriál Přístav.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Olga Želenská a její vysněná dovolená ve ŠpanělskuOlga Želenská a její vysněná dovolená ve ŠpanělskuOlga Želenská a její vysněná dovolená ve ŠpanělskuOlga Želenská a její vysněná dovolená ve ŠpanělskuOlga Želenská a její vysněná dovolená ve ŠpanělskuOlga Želenská a její vysněná dovolená ve Španělsku
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid