AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! - Novinky ve světě erotiky

Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! zpět

tisk TISK     email POSLAT
Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá!
Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá!
19.08. 2008
Olympijské hry, to není jen řeč výsledků, branek, bodů a vteřin. Pokud by se měly medaile udělovat za nahotu a za sexy tělo, pak by získala zlato švédská reprezentantka v lukostřelbě Sara Bobergová.

Ta se rozhodla, že se nebude stydět. A udělala si reklamu obnaženými fotkami, které zaplavily internet. A je vidět, že když pánbíček rozdával krásu a sex appeal, tak na Saře nešetřil. Její fanoušci jsou nadšeni a jistě slintají na monitor...

Je zajímavé, že olympiáda už ponoukla k ukázání nahého těla americkou plavkyni Amanda Beardovou, která bojuje proti nošení kožešin, její francouzskou kolegyni Laure Manadou, jež si udělala reklamu domácím pornem, či cyklistku Rebecca Romerovou, která na odvážných fotkách reprezentuje svou disciplínu.

Otázkou je, co by na to říkal zakladatel novodobých olymijských her, baron Pierre de Coubertin, který tvrdil, že závodit by měli jen muži, zato »ženy jsou na sportovních kolbištích tvorem nežádoucím«. Nyní už jsou závody dam a dívek pravidlem, navíc teď je v módě i svlékání. Neobrací se dobrý baron v hrobě...?
Obrázky ke článku
Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá! Olympijské hry: Sexy lukostřelkyně se ukázala nahá!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid