AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí! - Novinky ve světě erotiky

Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí!
Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí!
07.10. 2014
Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí
Zhruba před dvěma lety se Alice Bendová nastěhovala do nového domu, kam si samozřejmě pořídila i novou kuchyň. Tehdy ale netušila, jak jí bude tato část obydlí pumpovat do žil adrenalin. Bohužel ovšem ne v důsledku kulinářských potěšení...


»Ano, takovéhle zážitky jsem opravdu nečekala. Po dvou letech jsou nafouklá a téměř prasklá dvířka od myčky, jiná dvířka praskla úplně a když omylem zavadím nohou o spodní rantl, tak mi spadne na nohu. Hrůza, hrůza, hrůza...« líčí Alice Bendová svou zkušenost.

Rozhodla se tedy kuchyň vyměnit. »Ta, kterou mám, je sice od vyhlášené zahraniční značky, ale zkrátka není kvalitní,« konstatuje Alice.

Jak si tedy vybrala na druhý pokus? »Vsadila jsem na českou firmu Siko, na kterou mám dobré reference i od některých kolegyň. Konkrétně jsem si vybrala kuchyň DARA Fresh, která má jednoduchý design a pistáciová s bílou působí svěže a projasní prostor. Navíc cena je překvapivě stejně úžasná jako design. Není opravdu nutné zaplatit za kuchyňskou linku hromadu peněz, jen musíte vědět, kam jít nakupovat,« radí Alice.

U plotny Alice nestojí od rána do večera, ale každopádně je to místo, kde je jí dobře. »Hned po ránu strávím v kuchyni necelou půlhodinku, kdy připravuju dětem svačinky. No a potom odpoledne, když se všichni vrátíme domů z práce, školky, školy, tak se vaří večeře.«

Při výběru nové linky se Alice s dcerou mrkly i do oddělení koupelen. »Koupelnu teď sice měnit nepotřebuju, ale tady bych si tedy vybrala. Třeba imitace dřevěných necek vypadá velmi zajímavě,« obhlížela herečka vystavené exponáty. »Doma máme koupelny dvě, jednu jen se sprchovým koutem, druhou s obrovskou rohovou vanou, kam se vejdeme všichni.«

Malá Alička byla nejdřív trochu nesvá, ale v oddělení luxusních koupelen ELITE BATH se s maminkou pěkně rozdováděla. »Alička si potřebovala vany přeměřit vlastním tělíčkem...« směje se Alice.

Foto: SIKO
Obrázky ke článku
Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí!Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí!Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí!Omlácené kotníky Alice Bendové jsou minulostí!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid