AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Ondřej Ruml připravuje videoklip se svými fanoušky - Novinky ve světě erotiky

Ondřej Ruml připravuje videoklip se svými fanouškyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Ondřej Ruml připravuje videoklip se svými fanoušky
Ondřej Ruml připravuje videoklip se svými fanoušky
02.10. 2017
Před připravovaným koncertním turné One Man Show, během kterého zavítá zpěvák Ondřej Ruml za svými fanoušky do deseti měst po celé republice, chystá také netradiční happening spojený s natáčením nového videoklipu k písni »Štěstí zdraví aneb Tak trochu vánoční píseň«. Realizovat se bude ve středu 4. října od 15 hodin v areálu Pragovka (Kolbenova 923/34, Praha).

Ve vánočním videoklipu vystoupí vedle Ondřeje Rumla také jeho fanoušci, které pozval prostřednictvím sociálních sítí. Účast není omezena. »Hlavním tématem videoklipu bude usmíření objetím. Rádi bychom k natáčení vyzvali zejména lidi, kteří mezi sebou mají nevyřešené věci. Ve videoklipu s vánoční tematikou by si odpustili a na důkaz usmíření se při natáčení objali, podali si ruce, políbili se,« říká Ondřej Ruml.

Natáčení se uskuteční za každého počasí.

Zpěvák Ondřej Ruml vydal na konci loňského roku sólové album Nahubu, které je unikátní v tom, že v něm nebyl použit žádný hudební nástroj. Se skladbami z nového alba spolu s dalšími světovými hity vystupuje zpěvák v tzv. One Man Show. Díky pozitivním ohlasům na album i ojedinělé koncerty uskuteční Ondřej Ruml na konci roku 2017 sérii koncertů pro širokou veřejnost – Ondřej Ruml One Man Show Tour Nahubu 2017. Podzimní koncertní šňůra odstartuje 1. listopadu v Kolíně a následovat budou vystoupení v Písku (2. 11.), České Lípě (4. 11.), Ostravě (6. 11.), Českých Budějovicích (9. 11.), Uherském Brodě (15. 11.), Jablonci nad Nisou (20. 11.), Mnichově Hradišti (23. 11.), Praze (27. 11.), Brně (28. 11.) a Klášterci nad Ohří (13. 12.).
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid