AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
hostes_150_150

Operace stydkých pysků. O čem se málo mluví... - Novinky ve světě erotiky

Operace stydkých pysků. O čem se málo mluví...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Operace stydkých pysků. O čem se málo mluví...
Operace stydkých pysků. O čem se málo mluví...
19.12. 2014
Mnoho žen obtěžují zvětšené stydké pysky, ovšem málokterá ví, že něco takového se dá poměrně jednoduše vyřešit. Pomocí operace, tzv. labioplastiky, je možno tuto nepříjemnost navždy odstranit. Jakým způsobem a co vše to s sebou obnáší, o tom jsme si povídali s předním českým plastickým a estetických chirurgem MUDr. Petrem Sirotkem, který již řadu let s úspěchem provozuje svoji ordinaci nedaleko hlavního města Prahy, na Kladně.

»Je to intimní záležitost, o které se moc nemluví ani mezi ženami,« řekl na úvod našeho povídání MUDr. Sirotek. »Přiznám se, že jsem to ani neměl na stránkách v seznamu operací. Chodilo to tak, že jsem labioplastiku nějaké ženě udělal, ona se o tom někde zmínila a tím způsobem se o tom dozvídaly další a další pacientky. A jedna z nich mi řekla: ‚Pane doktore, proč vlastně tenhle zákrok nemáte v ceníku na internetu? Málo se o tom ví.‘ A tak jsem to na svých stránkách změnil. Jen se musí přiznat, jak moc mě překvapilo, že v dnešní době internetu a dalších vymožeností mnozí netuší, že se taková operace dá provést.«

Výkon se provádí ambulantně. Je možno ho provádět v lokální anestezii, nebo v tzv. analgosedaci. »Paní je v tom případě pod silnými sedativy, a tudíž přitlumená. Typ anestezie ale záleží na přání klientky. Spousta žen má ráda intimitu, kdy kolem nich při zákroku v těchto patriích není personál, ale jen já a sestřička. To nahrává lokální anestezii, v níž se to dá zvládnout bez problému. Žena má pocit, že na ni nekouká ansámbl lidí, což je při těchto výkonech příjemné,« uvedl Petr Sirotek.

Zákrok patří mezi ty jednodušší, i když on sám tvrdí, že neexistuje jednoduchá operace. »I když jde o malý zákrok, dá se udělat špatně a člověk pak může mít problémy. Pro někoho je operace obtížná, ačkoli operatér ji zvládne levou zadní. Nemám rád, když se o operaci tvrdí, že je snadná. S těmito výrazy bych šetřil, ale v případě labioplastiky jde o výkon, který je hotový do hodinky, spíše bych to viděl dokonce tak na třičtvrtěhodinku. Odstraní se přebytečná kůže, kdy labia jsou zvětšená a ženě působí diskomfort při sexuálních záležitostech, navíc to nevypadá hezky. Ženu to trápí a obtěžuje, přitom je tak jednoduché najít řešení,« připojil lékař.

Po operaci je vhodný dva až tři dny klidový režim. Rekonvalescence však není dlouhá. »Do týdne, maximálně deseti dnů jsou už ženy schopné čehokoli. Návrat k sexuálnímu životu bych ale posunul ještě o dalších 14 dnů. Nazval bych to postupnou zátěží,« řekl MUDr. Sirotek.

Jakmile se žena zbaví svého komplexu, téměř vždy jí zaplaví pocit štěstí. »Zbavila se určitého defektu, který měla na svém těle. Víte, vždycky říkám, že milimetr posunu tkáně znamená kilometry posunu v sebevědomí člověka. Dáma se za část těla dosud styděla, nemohla se oddat sexu se vším všudy, když si byla vědoma, že něco někde plandá a nevypadá to pěkně, a najednou je vše jinak. Mám radost, když mají i pacienti radost. To je, proč to člověk všechno dělá…«
Obrázky ke článku
Operace stydkých pysků. O čem se málo mluví...Operace stydkých pysků. O čem se málo mluví...
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid