AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Originální památka na těhotenství: sexy fotky Belohorcové - Novinky ve světě erotiky

Originální památka na těhotenství: sexy fotky Belohorcovézpět

tisk TISK     email POSLAT
Originální památka na těhotenství: sexy fotky Belohorcové
Originální památka na těhotenství: sexy fotky Belohorcové
29.01. 2010

Zuzana Belohorcová bude mít vskutku originální vzpomínku na své první těhotenství. V devátém měsíci se nechala vyfotit nahá! A moc jí to sluší!

Exkluzivní fotky nastávající maminky vznikly v ateliéru známého a úspěšného fotografa Matúše Tótha, s nímž se sexy moderátorka dobře zná. Také líčení Zuzaně, kterou u nás v Česku nejvíce proslavilo moderování erotického Peříčka na TV Nova, udělala kamarádka - Ivanka Tokarská. Styling měl na starost Norbert Salay.

Belohorcová očekává dceru v první polovině února. S partnerem Vlastimilem Hájkem jí vybrali jméno Salma - inspiraci od známé hollywoodské superstar Salmy Hayek Belohorcová nepopírá. "Původně jsem uvažovala o Sáře nebo Rebece, ale pak mi padla do oka Salma. No a přišlo mi to celkem vtipné..."

Štítky
superstár, těhotenství
Obrázky ke článku
Originální památka na těhotenství: sexy fotky BelohorcovéOriginální památka na těhotenství: sexy fotky BelohorcovéOriginální památka na těhotenství: sexy fotky BelohorcovéOriginální památka na těhotenství: sexy fotky BelohorcovéOriginální památka na těhotenství: sexy fotky Belohorcové
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid