AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
satine150x150

Originální žertík pro novomanžele - Novinky ve světě erotiky

Originální žertík pro novomanželezpět

tisk TISK     email POSLAT
Originální žertík pro novomanžele
Originální žertík pro novomanžele
05.09. 2014
Pokud máte rádi kanadské žertíky, tak byste mohli vyzkoušet něco podobného, co se stalo ve Velké Británii a svqětové agentury se o tom tento týden docela hojně rozepsaly...

Celé se to má takto: když se novomanželé Jamie a Emily Pharrovi vrátili z úžasné svatební cesty do Itálie, zjistili, že mají dům v anglickém Lincolnshiru polepený poznámkovými lístečky Post-It. Postarali se o to kamarádi, kterým nechali klíče, aby jim v době nepřítomnosti krmili kočky.

Celé přízemí domu, doslova každé místečko, pokrývalo celkem 14 000 papírků s lepkavým okrajem. Byly v hale, obývacím pokoji i kuchyni, na zdech, pohovkách i skříních, a kamarádům trvalo osm hodin, než je všude pečlivě nalepili. Novomanželé se nicméně nechali slyšet, že nějaký druh žertíku od přátel čekali - koneckonců kamarádí s lidmi, kteří uvítali další známé vracející se z tajné svatby tím, že jim naplnili dům 3000 nafouknutými balónky.
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid