AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Oslava jako v Argentině! - Novinky ve světě erotiky

Oslava jako v Argentině!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Oslava jako v Argentině!
Oslava jako v Argentině!
10.06. 2013
Česká zpěvačka Jitka Zelenková si pro oslavu svých narozenin vybrala poněkud nečeské téma. Slavila až v daleké Argentině. Ovšem ne přío osobně, ale využila v rámci svých narozenin akci – ochutnávky argentinských specialit.
Milujete steaky, ať na grilu či steakové pánvi? Pak asi víte, že nejlepší argentinské hovězí maso pochází z býků pasoucích se na úrodných zelených pastvinách tzv. pampách v chovatelském regionu »La Pampa«.


Slunnou a vášnivou Argentinu mohli zájemci ochutnat přímo v areálu Pampas Market, kde argentinští kuchaři v rámci akce Asado Argentino servírovali lahodné argentinské steaky a vše doplnili lahodnými argentinskými víny. Své narozeniny přišla na tuto akci oslavit Jitka Zelenková. Nejen že byla unešená všemi lahůdkami a dárky, ale také si zkusila, jak se tančí tango s Antonínem Panenkou. »Těm steakům se nedá odolat, jsou fantastické, a v kombinaci s výtečným argentinským vínem a tangem, které velice obdivuji, je to tady prostě pohádka,« dodala Zelenková. Spolu s ní zde degustovali Markéta Hrubešová, Ondra Brzobohatý se svou sestrou Rolou, Matěj Ruppert, Antonín Panenka a Petr Koukal s Lucií Šilhanovou.

Známé hosty zde srdečně vítali majitelé Pampas Market – Petra a Gabriel Ruberto. Byla to pro ně báječná příležitost setkat se s přáteli a vychutnat si labužnické pozdní odpoledne plné hudby a tance v rytmu tanga, které se, jako v Argentině, tančilo na dlažebních kostkách.

Foto: Pampas Market
Obrázky ke článku
Oslava jako v Argentině!
Diskuze k článku  Oslava jako v Argentině!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid