AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Oslava narozenin se sexy módními přehlídkami - Novinky ve světě erotiky

Oslava narozenin se sexy módními přehlídkamizpět

tisk TISK     email POSLAT
Oslava narozenin se sexy módními přehlídkami
Oslava narozenin se sexy módními přehlídkami
13.10. 2015
Hudební a lifestylová televize ALL Television oslavila v pražském klubu Chill Inn své páté narozeniny, kam jako gratulantky dorazila Anife Vyskočilová s Heidi Janků, která i přes svou nemoc dokázala na narozeninovém večeru zazpívat své hity Fotka a Když se načančám.

Jak se na správný narozeninový večer sluší, tak se v pražském klubu i dělo. Moderátor večera Petr Vojnar, který svou funkci jak je již zvykem opět skvěle zvládl. Hosty večera provázel průběhem narozeninové oslavy, během které se zpívalo, tančilo, slavilo, ale k vidění byly například také 3 módní přehlídky. Během přehlídek si přišla na své jak dámská, tak pánská část hostů. K vidění totiž nebyly jen slečny v krásném oblečení, ale také pánové ve spodním prádle 69SLAM, kterou předváděli finalisté soutěže Gay Roku 2015, v čele s vítězem Jiřím Korytářem.

Jak již na narozeninových akcích bývá zvykem, je potřebné, aby mezi hosty byl také nějaký ten gratulant. Této úlohy se v průběhu večera zhostila mimo Heidi Janků také herečka Anife Vyskočilová. »Já bych ráda popřála mnoho a mnoho diváků, protože internet pomalu ovládá svět a pět let působení je už pěkné číslo,« popřála usměvavá Anife, která společně s Muži roku 2015 Tomášem Martinkou, Janem Vurmem a Richardem Habrem vylosovala tombolu. »Joooo a to bych úplně zapomněla. Pozor na výpadky elektřiny, protože bez té internet moc nefunguje,« dodala již rozesmátá herečka.

Na večer dorazila také ředitelka Dětského domova v Krásné Lípě Jana Dykastová, společně s dětmi, které v letošním roce díky zpěvačce Lucy Junk absolvovaly moderátorský kurz v Itálii. »Děti byly úžasné, jsem ráda, že se vše díky sportovcům povedlo a děti odjely. V současné chvíli dražíme rukavice, které nám věnoval hokejista Tomáš Plekanec, a také chystáme vystavení reprezentačního daviscupového dresu Lukáše Rosola, který nám předala vzhledem k postupu Lukáše do dalších kol tenisového turnaje v Číně, jeho manželka Míša Ochotská. Moc všem děkuji,« řekla se slzami v očích krásná blondýnka. »Vůbec jsem nečekala, že mi děti předají dárek s kyticí. Je to od nich krásné, ani nemůžu mluvit,« vysvětlila své slzy dojatá Lucy.

Foto: Jindřich Machuta, Vladimír Zemek

Obrázky ke článku
Oslava narozenin se sexy módními přehlídkamiOslava narozenin se sexy módními přehlídkamiOslava narozenin se sexy módními přehlídkamiOslava narozenin se sexy módními přehlídkamiOslava narozenin se sexy módními přehlídkamiOslava narozenin se sexy módními přehlídkami
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid