AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Otec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale bude - Novinky ve světě erotiky

Otec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale budezpět

tisk TISK     email POSLAT
Otec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale bude
Otec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale bude
17.09. 2015
Stačilo hodně málo a náš významný hudební skladatel, autor hudby nejznámějších českých filmů a pohádek, profesor Vadim Petrov s manželkou tu dnes již nemuseli být.

Jejich cestu autem jim totiž znepříjemnila vážná autonehoda, kdy za náhle předjíždějícím nákladním vozem již profesor Petrov nestihl dobrzdit. Doslova se svým autem napíchl na traverzu, která trčela z návěsu nákladního vozu. Traverza jen těsně minula jeho hlavu, ve které se skrývá mozek geniálního skladatele.

Jen zázrakem se nikomu nic nestalo, odnesl to pouze skladatelův vůz. »Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné, ale jsem rád, že vše dobře dopadlo. Jsem rád i kvůli všem, kteří se těší na můj předvánoční koncert, že jsem jim nijak nepřekazil plány,« bral celou událost s humorem profesor Vadim Petrov.

Velkolepý koncert se bude konat 7. 12. 2015 v 19:30 ve Smetanově síni Obecního domu. V podání symfonického orchestru Pražské konzervatoře zazní část rozsáhlého díla Vadima Petrova, které dnes zahrnuje téměř 1400 titulů, z nichž nejznámější je hudba k filmům a pohádkám, například nezapomenutelná znělka Krkonošských pohádek. Premiéru oslaví i symfonická báseň Pražský hrad.

Koncertu se zúčastní i skladatelova vnučka, topmodelka Linda Vojtová, která v současné době nafotila kampaně pro dvě světové značky Garnier a Pandora. Lístky můžete zakoupit již nyní na www.ticketpro.cz.
Obrázky ke článku
Otec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale budeOtec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale budeOtec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale budeOtec české topmodelky havaroval. Jeho koncert ale bude
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid