AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
neon-club-_150x150

Papaya slouží pro krásu - Novinky ve světě erotiky

Papaya slouží pro krásuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Papaya slouží pro krásu
Papaya slouží pro krásu
23.09. 2013
Nejen zajímavou chutí se může pochlubit exotická papáya. Své o tom ví hlavně krásná zpěvačka Marta Jandová, která se stala tváří australské kosmetické značky Only Papaya. Jde vlastně o malý rodinný podnik. Tuto novou kosmetickou řadu začal do České republiky dovážet její táta, Petr Janda, frontman skupiny Olympic. A tak jako u jakéhokoli jiného začátku, i tady se to neobešlo bez velké uváděcí párty.
Před uvedením na trh bylo potřeba novou značku řádně pokřtít.

Jeho pozvání přijalo mnoho známých tváří a také řada renomovaných lékařských kapacit, kteří se svou přítomností ztotožnili s kvalitou výrobků. Na večírku plném papayi se ze známých osobností objevili například Zbygniew Czendik, Tereza Černochová, Eva Decastelo, Štěpánka Duchková, Linda Finková, Karel Hynek, Antonín Panenka, Dáda Patrasová, Daniela Písařovicová, Ondřej Ruml, Pavel Sedláček, Felix Slováček, Marian Vojtko a mnoho, mnoho dalších. A aby si večer všichni hosté užili, nesmělo chybět ani trocha soutěžení. První tým soutěžil v kreslení o nejvěrohodnější papayu. Nejoriginálnější obraz nakreslil Antonín Panenka. Druhý tým měl za úkol vytvořit z papayi nejlépe nazdobený talíř. S úžasným vkusem soutěž vyhrála Andrea Kalivodová. V kvízovém testu exceloval Felix Slováček a po zásluze si odnášel celou papayu a plnou síťovku produktů.
Petr Janda nezapomněl ani na sebe a připravil si moc příjemnou vsuvku. Na pódium si pozval krásnou herečku Báru Mottlovou, která byla jen v plavkách. Petr na jejím těle ukazoval, kde všude se tyto produkty mohou použít. »Mé ruce by bývaly byly daleko odvážnější, ale po delší době jsem nebyl na akci sám, přišla i moje žena Alice, tak jsem se musel krotit,« smál se Petr Janda.

Hlavní tváří kampaně je ale Marta Jandová. I když si teď především užívá maminkovské starosti a radosti, již krátce po porodu nafotila krásné fotky, které byly k vidění na večírku v prostorách Green Yacht Hotelu. Celý tento projekt vymyslel Petr ruku v ruce s Čechoaustralanem Petrem Vítkem během jeho turné v Austrálii. »Papaya má totiž velmi dobré léčebné, zklidňující a omlazující účinky na pleť,« říkají Jandovi, kteří si za tímto zázrakem stojí.

Foto: Only PAPAYA
Obrázky ke článku
Papaya slouží pro krásuPapaya slouží pro krásu
Diskuze k článku  Papaya slouží pro krásu
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid