AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Partnerská výměna? Vzrušení i riziko - Novinky ve světě erotiky

Partnerská výměna? Vzrušení i rizikozpět

tisk TISK     email POSLAT
Partnerská výměna? Vzrušení i riziko
Partnerská výměna? Vzrušení i riziko
22.09. 2010

Výměna partnerek ano, či ne? Všechno má svá pro a proti, a my se je pokusíme v následujícím článku nastínit...

Luděk s Janou tvořili dobrý pár. Měli se rádi, a i když to mezi nimi občas vybouchlo jako na islandské sopce, italská domácnost jim vyhovovala. "Alespoň se nenudíme," notovali si unisono. Přesto nebo právě proto však po čase pocítili nudu. Konkrétně v posteli. Nebo možná jen chtěli ochutnat zakázané ovoce a znásobit vzrušení, jak to tak už občas my lidé máme. Při dovolené ve čtyřech spolu s kamarády Tomášem a Jiřinou se po jednom z alkoholických večírků vraceli do apartmánu v dobrém rozpoložení a - už se ani neví kdo - navrhl, že by si to mohli rozdat ve čtyřech. Všem začalo tlouci srdce jako o závod a vzrušení neznalo mezí. V tu chvíli už rozjetý vlak nikdo nedokázal zastavit.

Apartmán kdesi v Orlických horách zažil něco, co možná jeho stěny dlouho neuvidí. Včetně výměny partnerek. Luďkovi přišlo zajímavé, když po šesti letech absolutní věrnosti okusil i jiné tělo než Janino. A přiznejme si, že byl vzrušen více než kdy jindy. Možná i proto, že viděl Janu křepčit na svém kamarádovi. V ten večer mu prostě všechno připadalo tak úchvatné, že v extázi zvládnul místo obligátního jednoho čísla hned čtyři - po dvou s každou z žen.

Druhý den ráno však nastalo vystřízlivění. Luděk ani nemohl dospat. Viděl vedle sebe svoji Janu, jak spokojeně spí, zato jemu se míhaly hlavou dojmy z předešlého večera plného orgií a už si ani zdaleka nepřišel v absolutní extázi. Pořád měl před očima obrázek, jak si to jeho poklad užívá s jiným, jak se špinavé ruce soka dotýkají jejích ladných křivek, a uvědomil si, že od nynějška už to nikdy nebude jako dřív. Dokonce se z toho šel na toaletu vyzvracet. A tyhle myšlenky už nezaplašil. S Janou si to navzájem tak dlouho vyčítali (i ona na tom byla stejně, když si uvědomila pro změnu Luďkovu "nevěru" - byla-li to vůbec nevěra), až se nakonec rozhodli jít každý svou cestou. Experiment v sexu nezvládli.

Proč? Protože nepočítali s jeho následky. Pokud chcete zkusit švédskou trojku, výměnu partnerek či partnerů nebo přímo účast na swingers party, mějte na paměti pár věcí. Především si nezkoušejte představovat jen to, kde se koho budete dotýkat a jaké vzrušení zažijete. Myslete především na to, co bude potom.

Ustojíte to, že si vaše partnerka užívala s jinými? A zvládne to i ona? Nezaplaví vás vlnou výčitek, které budou pro váš vztah ničivým ledovcem, chystajícím se váš Titanic potopit ke dnu?

Zkuste si o tom popovídat ještě před rozhodnutím zkusit skupinový sex. Nemluvte jen o tom, kolik vzrušení se dá ve větším počtu lidí zažít. Hovořte i o následcích. Má zkušenost je taková, že oba dva z páru si musejí být stoprocentně jisti, že do nového zážitku jít chtějí. Nesmějí mít ani špetku pochybnosti. Z té špetky se pak totiž stává hora problémů. Pokud nejste rozhodnuti až tak, že vám nová představa nedá spát, raději od toho dejte ruce pryč. Čas to celé vytříbí. Buď vaše touha postupně sama vymizí, nebo se stane tak silnou, že zaplaší předchozí pochybnosti - a pak nastane čas vyzkoušet nepoznané. Dříve nikoli!

A ještě jedna poznámka: pokud se rozhodnete pro jakýkoli experiment, musí ho chtít "prubnout" oba partneři. Jakmile jeden na druhého jakkoli tlačí, přemlouvá ho, ba až citově vydírá, nikdy z toho nic dobrého nevykvete.

František Houska

(autor je psycholog a sexuolog)

Obrázky ke článku
Partnerská výměna? Vzrušení i rizikoPartnerská výměna? Vzrušení i rizikoPartnerská výměna? Vzrušení i rizikoPartnerská výměna? Vzrušení i rizikoPartnerská výměna? Vzrušení i rizikoPartnerská výměna? Vzrušení i rizikoPartnerská výměna? Vzrušení i rizikoPartnerská výměna? Vzrušení i riziko
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid