AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Párty plná těch nejlepších kondomů! - Novinky ve světě erotiky

Párty plná těch nejlepších kondomů!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Párty plná těch nejlepších kondomů!
Párty plná těch nejlepších kondomů!
08.10. 2010

V pražském diskoklubu Óčko (www.ockopraha.cz) se konala velká párty u příležitosti křestu nového čísla časopisu Paparazzi. Součástí večera bylo i představení značky Sagami (www.sagami.cz) - výrobce nejtenčích kondomů na světě Sagami Original 0.02.

Výjimečnost těchto kondomů spočívá v tom, že jsou vyrobeny z polyuretanu a jsou tudíž více než vhodné pro všechny, kteří trpí alergiemi na latex či gumu obecně. Další velkou výhodou je tenkost stěny kondmu - oproti klasickým latexovým kondomům je stěna až 3x tenčí, zaároveň je však kondom 2x odolnější proti protržení a 3x odolnější proti přetržení. Absence jakéhokoli gumového zápachu, stejně tak jako absolutní tepelná vodivost, jsou samozřejmostí.

Na akci rozdali modelové více než 500 kondomů, mnoho propagačních zapalovačů a zájem byl i o slevové vizitky. Díky přirozenosti modelů panovala při rozdávání vynikající nálada a mnoho návštěvníků se rádo nechalo zvěčnit na památku. Doufejme, že rozdané kondomy jim pomohly i v průběhu dalšího večera a že značka Sagami bude vnímána velmi pozitivně.

Kondomy můžete zakoupit na internetovém obchodě www.eKondomy.cz.

Obrázky ke článku
Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!Párty plná těch nejlepších kondomů!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid