AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
spolecnik_150_150

Party plné sexy lidí. V čele se Sandrou - Novinky ve světě erotiky

Party plné sexy lidí. V čele se Sandrouzpět

tisk TISK     email POSLAT
Party plné sexy lidí. V čele se Sandrou
Party plné sexy lidí. V čele se Sandrou
08.01. 2014
Mahulena Bočanová společně s dalšími VIP vyhrabaly ze skříně staré džíny, trika a celkově se stylizovaly do osmdesátých let.

To vše proto, aby v nově otevřeném clubu Café 80's, který se nachází v ulici V Kolkovně, co nejlépe přivítali ikonu 80. let - německou zpěvačku Sandru. Nejen pěvecká ikona, ale i dřívější modla nejednoho muže, přijela po dlouhé době do Prahy pouze proto, aby v tomto jedinečném clubu zazpívala a zahájila tak první velkolepou party. V průběhu večera zazpívala své největší hity jako Everlasting Love, In the Heat of the Night či Maria Magdalena a chvílemi nebyla před halasný jásot, řev a pískot nadšených hostů skoro slyšet. Sandru do Prahy doprovodil její manžel Olaf Menges.

Jakmile Sandra do Café 80's přijela, obsypaly ji zástupy novinářů a fotografů. Ochranka, která prověřovala každého, kdo se na Sandru jen podíval, dokazovala, že se jedná opravdu o hvězdu první třídy. Zpěvačka se v Praze ubytovala nedaleko clubu. »Jsem velmi ráda, že jsem opěv v Praze, a to tentokrát jen kvůli otevření Cafe 80's. Prahu jsem vždy považovala za specifické město, kde jsem se vždy cítila skvěle. Dalo by se říci, že jsem v Praze v 80. letech začínala svoji kariéru, a proto si velmi užívám všechny ty vzpomínky a skvělou atmosféru,« řekla nadšeně a plná emocí zpěvačka, která návštěvou Prahy spojila příjemné s užitečným.

Na opening party přijali pozvání, s vidinou dobře se pobavit a možná i zatančit a celkově si večer velmi užít, i vybrané české osobnosti jako Karel Štědrý, Dalibor Janda, Michal David, Jitka Válková, Petra Svoboda, Agáta Prachařová, Monika Leová, Lucie Kovandová a Eliška Bučková. Jakmile do clubu vešli, připadali si všichni, jako by se vrátili zpátky v čase. Při vytváření prostor se postupovalo velmi důkladně a výsledkem je, že 80. léta sálají ze všech koutů. Na tom ale má velký podíl i práce profesionálních DJ's.

Foto: Café 80's
Obrázky ke článku
Party plné sexy lidí. V čele se SandrouParty plné sexy lidí. V čele se SandrouParty plné sexy lidí. V čele se SandrouParty plné sexy lidí. V čele se SandrouParty plné sexy lidí. V čele se SandrouParty plné sexy lidí. V čele se Sandrou
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid