AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
neon-club-_150x150

Párty roku! Plná divokých cikánek - Novinky ve světě erotiky

Párty roku! Plná divokých cikánekzpět

tisk TISK     email POSLAT
Párty roku! Plná divokých cikánek
Párty roku! Plná divokých cikánek
02.09. 2015
Tak to byla vážně párty roku! Tolik známých jmen, které se sešly v kubánské restauraci La Bodeguita Del Medio, nikdo dlouho pohromadě neviděl. Kaprova ulice se na jeden večer změnila na romskou osadu, kterou obývali kočovní cikáni se vším, co si s nimi dovedete spojit. Všude byla spousta světel, energického zpěvu a tance, hazardních her, všichni se hlasitě veselili a jedli se horcí psi!

Na Gypsy night, kterou restaurace sídlící v centru Prahy pořádala, nemohli chybět: Marian Vojtko, Jakub Prachař, David Kraus, Jakub Kohák, Radek Banga (Gipsy.cz), Vlastina Svátková, Jana Stryková, Agáta Prachařová, Míša Nosková, Bára Mottlová, Anna Linhartová.

Zábava byla v plném proudu. Na akci bylo tolik lidí, že se tančilo i venku na ulici, a dokonce se přidávali i turisté, kteří šli kolem. V rámci upozornění na rušení nočního klidu dokonce musela přijet i policie!

Kromě muziky vytvářely cikánskou atmosféru i hra Skořápky a střelnice. Nejvíce nadšený z romské komunity byl David Kraus, který má prý dokonce i osobní povolení používat beztrestně pojem »cigoši«. »Střelnice miluju, protože jsem vyrůstal kousek od pražského výstaviště, kde jsem kamarádil se světskýma. Někdy jsem jim na střelnici i pomáhal obsluhovat. Obecně mám rád, jak se Romové umí bavit, a to i bez chlastu a přemlouvání, jejich tance, kostýmy a hlavně ženy! Jsou temperamentní, drzé, a to se mi líbí,« pokyvoval velmi zúčastněně a souhlasně hlavou David Kraus.

Byla tam dokonce i kartářka, která nejvíce nadchla Vlastinu Svátkovou. Její přítomnost prý brala jako jasné znamení. »Aha! Nedávno jsem volala svému kartáři a neměl vůbec volno! To musí být znamení,« a vrhla se ke stolu s kartami, pomocí kterých vykládala osud cikánská vědma. Následovala ji i Jana Stryková. »Věřím všemu a ničemu. Na každém šprochu pravdy trochu,« řekla Jana Stryková a s nadšením usedla na ještě horké křeslo po Vlastině Svátkové. I Anna Linhartová věří v osud, ale ke kartářce by prý nešla, protože se ráda nechává životem překvapit.

Co ale nadchlo úplně všechny, byl tanec, kterého se ujaly krásné mladé cikánské dívky. Nejvíc se do smyslného tance s nimi zapojil Marian Vojtko, který z dívek nemohl spustit oči. Ale pozadu nezůstaly ani ženy. »Divoké tance, divoké duše a divoké ženy jsou mi jako Slovence blízké. Ale raději jsem dnes zůstala jen u pozorování. Tančím si jen doma, soukromě. Naposledy piruety kolem zábradlí,« ale kdo ví, kdyby si dala Vlastina Svátková více svého oblíbeného kubánského rumu, třeba by se k dívkám přidala a předvedla v kubánské restauraci La Bodeguita Del Medio, která pro večerní zábavu nabízí i music bar, nekontrolovatelnou taneční show. Anna Linhartová prošla kurzem cikánských tanců na konzervatoři, a proto se chvílemi nechala unést divokou hudbou a s dívkami si zatančila. A Jana Stryková? Ta stála opodál a k dívkám s obdivem vzhlížela: »Jsou nádherné! Díky muzikálu Cikáni jdou do nebe, ve kterém jsem měla to štěstí hrát, jsem si dokonce podobné tance vyzkoušela. Byla to velká radost,« a dál hleděla na taneční umělkyně.

Kolem procházející lidé navíc nemohli necítit specifickou vůni pravých kubánských doutníků, která se rozprostírala po celé ulici. Milovníkem kvalitních doutníků je i David Kraus: »Miluju doutníky i cigára, strašně mi voní. Tenhle večer byl prostě pro mě, s mejma milovanejma cigošema, jako dělanej!« a dál popíjel vynikající kubánský rum. K doutníkům přičichla v určité životní etapě i Vlastina Svátková. »Specifická vůně doutníků mi někdy smrdí a někdy naopak. Podle toho, zda jsem zrovna těhotná. Kouřit jsem je už také zkoušela, ale mám tendenci je šlukovat,« smála se svým krásným úsměvem Vlastina.

Popít kubánské drinky dle originálních receptur jako Mojito, Piňa Colada či například Cuba libre, dát si pravý kubánský doutník a poslechnout si k tomu energickou muziku můžete kdykoliv, protože La Bodeguita Del Medio má otevřeno denně a vítá všechny, kteří se rádi dobře baví.

Foto: La Bodeguita Del Medio
www.labodeguitadelmedio.cz
Obrázky ke článku
Párty roku! Plná divokých cikánekPárty roku! Plná divokých cikánekPárty roku! Plná divokých cikánekPárty roku! Plná divokých cikánekPárty roku! Plná divokých cikánekPárty roku! Plná divokých cikánek
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid