AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
livechat150x150

Párty seriálu Ulice i s narozeninovou oslavou - Novinky ve světě erotiky

Párty seriálu Ulice i s narozeninovou oslavouzpět

tisk TISK     email POSLAT
Párty seriálu Ulice i s narozeninovou oslavou
Párty seriálu Ulice i s narozeninovou oslavou
01.03. 2013
Oblíbený televizní seriál Ulice, který už osmým rokem vysílá televize Nova, se dočkal také vlastní knihy. Ta se jmenuje »Ulice – Průvodce seriálem« a vydalo ji Nakladatelství Brána. Není divu, že křest této publikace uváděl spisovatel, moderátor a zpěvák Richard Sacher.

»Jsem jedním ze stálých autorů Brány a kromě psaní a zpívání se už přes dvacet let věnuji i moderování. Tudíž není náhoda, že jsem dneska tady,« prozradil nám s úsměvem autor devíti knih, mimo jiné i úspěšných životopisů skladatele Karla Svobody a spisovatelky Simony Monyové.

Publikaci o seriálu Ulice však napsala novinářka Alena Šloufová, která má na svém kontě například knihy o Stelle Zázvorkové, Květě Fialové, Miroslavu Donutilovi, Otakaru Brouskovi a Jiřím Kodetovi. Tentokrát se pro změnu nezaměřila na jednoho herce, ale na celou plejádu. V Ulici totiž hrají Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský, Tereza Brodská, Ljuba Krbová, Ondřej Pavelka, Zdena Hadrbolcová a spousta dalších. Někteří – například Dana Syslová, Jaroslava Obermaierová, Šárka Ullrichová, Šárka Vaculíková a Hana Igonda Ševčíková – přišli autorku knihy osobně podpořit. Do Mramorového sálu pražské Lucerny dorazil dokonce i režisér Dušan Klein, přestože mu nebylo právě nejlépe.

Poslední ze jmenovaných dam, herečka Hana Igonda Ševčíková, jež se před lety blýskla rovněž ve filmech Arabela se vrací a Konec básníků v Čechách, měla v den konání křtu narozeniny. Přestože se svým životním jubileem nestihla včas pochlubit, majitel Nakladatelství Brána Zdeněk Doležal ji překvapil a zároveň velmi potěšil gratulací a kytkou. »Krátce před začátkem večírku jsem na internetu náhodně zjistil, že paní Hana má dnes narozeniny, a tak jsem na to stihl na poslední chvíli upozornit pana Doležala, který vzápětí poslal svého asistenta do květinářství,« prozradil nám Richard Sacher krátce po slavnostním přípitku.

Foto: www.fotomotiv.cz
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid