AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
satine150x150

Pašoval kolibříky v rozkroku - Novinky ve světě erotiky

Pašoval kolibříky v rozkrokuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Pašoval kolibříky v rozkroku
Pašoval kolibříky v rozkroku
03.10. 2011
Na co všechno nepřijdou chytré pašerácké hlavičky! Nizozemský cestovatel chtěl nezákonně převést letadlem tucet malinkých živých kolibříků. Aby prošel kontrolou, nacpal si je rovnou do rozkroku kalhot.
Vzácné kolibříky chtěl »vášnivý chovatel« načerno vyvézt z Francouzské Guayany. Na letišti Rochambeau v Cayenne ale neuspěl, i když měl svůj plán skvěle připraven. Nizozemec si v kalhotách vytvořil miniaturní kapsičky, do kterých vkládal kolibříky obalené kusem oblečení, aby se ze svého vězení nemohli vymanit.
S tuctem malých ostrých zobáků poblíž svého mužství ale pašerák nechodil zrovna sebejistě, a tak byl ochrance ihned podezřelý. Když měl muž projít celní kontrolou, zvolili strážci zákona raději i celkovou osobní prohlídku. To, co našli, je ale doslova šokovalo. Zda bude dotyčný obviněn, zatím není jasné.
Svérázný kousek nebyl pašerákův první. Podle policie se už pašerák podobným způsobem kolibříky vyvézt pokusil minimálně jednou.
Ačkoli se nezdá sezení v letadle s hromadou zvířátek v kalhotách zrovna komfortní, je to evidentně populární metoda, kterou se snaží ilegálně propašovat různé živočichy velké množství lidí. Muž z Floridy byl zatčen minulý měsíc na letišti v Miami, když se pokusil vpašovat do Brazílie sedm hadů a tři želvy. Naštěstí pro zbylé pasažéry byl zadržen dříve, než se mohl dostat do letadla…
Obrázky ke článku
Pašoval kolibříky v rozkrokuPašoval kolibříky v rozkrokuPašoval kolibříky v rozkrokuPašoval kolibříky v rozkroku
Diskuze k článku  Pašoval kolibříky v rozkroku
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid