AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla! - Novinky ve světě erotiky

Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!
Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!
09.09. 2008
Finalistka Miss ČR Romana Pavelková si nechala zvětšit prsa. A nikoli o málo, nýbrž o dvě čísla! Půvabné blondýnce umístil zvětšující implantát pod sval na brněnské estetické klinice známý doktor Pavel Holuša, který stejnou operaci provedl už mj. Kateřině Průšové či Dianě Kobzanové.

Pavelková byla vždy známa svými půvaby, ale nikdy neměla extra vyvinutý hrudník. Říkalo se, že i díky tomu nevyhrála letošní klání Miss ČR. Oproti své vyvinuté kolegyni z agentury Michaele Ochotské měla co dohánět. Teď už se jí může zvednout sebevědomí o sto procent. "Jsem šťastná. I když zpočátku to neuvěřitelně bolelo a já myslela, že bolestí umřu," přiblížila Pavelková. Inu, něco bude na tom, co říká známý plastický chirurg MUDr. Sirotek, totiž že milimetry tkáně mohou ženě přivodit kilometry sebevědomí...
Obrázky ke článku
Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!Pavelková si nechala zvětšit prsa o dvě čísla!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid