AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
catering_150_150

Personální agentura nabízela práci v bordelu - Novinky ve světě erotiky

Personální agentura nabízela práci v bordeluzpět

tisk TISK     email POSLAT
Personální agentura nabízela práci v bordelu
Personální agentura nabízela práci v bordelu
11.02. 2013
Hledat a najít vysněnou práci není jednoduché, proto se mnozí obracejí na personální agentury, které hledání odbudou za ně. Ovšem jistá německá agentura šlápla vedle. Její nabídka vyvolala u devatenáctileté Němky doslova zděšení – nabízeli jí práci v nevěstinci!

Dívka původně hledala »slušnou práci jako hospodyně«. Personální agentura si ale její popis vysněné práce vysvětlila po svém a reakcí byl dopis, ve kterém nejmenovaná pracovní agentura mladé Němce navrhovala, že by mohla pracovat jako společnice v jednom z místních vykřičených domů. »Sháněla jsem slušnou práci v domácnosti, ne v bordelu na baru,« citoval tisk v bavorském Augsburgu mladou ženu. »Když jsem si dopis přečetla, byla jsem v šoku. Moje matka se dokonce hlasitě rozkřikla, když si dopis přečetla,« dodala.

Šéf pracovní agentury Roland Fürst podle listu Augsburger Allgemeine připustil, že se jeho firma měla dívky nejprve zeptat, než jí dopis poslala. Zdůraznil nicméně, že agentura jí nenabízela práci prostitutky. Ovšem prostituce je v Německu legální a zmíněná personální agentura věděla, že zařízení, v němž ženě práci nabízí, je nevěstinec. Od práce barmanky k prostituci je pak jen malý krok.

Firma se dívce ale následně omluvila. Zda jí našla i vysněnou slušnou práci, ale agentury již neuvádějí. I když -některé ženy mají za vysněnou práci cokoli, co se sexu týče...
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid