AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
queens_150_150

Pět jednoduchých tipů k dokonalé postavě. Ženy mohou být zatraceně sexy! - Novinky ve světě erotiky

Pět jednoduchých tipů k dokonalé postavě. Ženy mohou být zatraceně sexy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Pět jednoduchých tipů k dokonalé postavě. Ženy mohou být zatraceně sexy!
Pět jednoduchých tipů k dokonalé postavě. Ženy mohou být zatraceně sexy!
22.04. 2015
Chcete mít dokonalou postavu jako modelky ze žurnálů? V prvé řadě byste měli vědět, že v mnoha případech je to dílo šikovných retušérů a neméně praktických počítačových programů. Ale budiž. Některé dámy mají skutečně postavičku »ham-ham«, jak se zpívá v nejprodávanější české popové písni všech dob. Jak toho dosáhnout? Vše se dá shrnout do pěti jasných, stručných a dosti jednoduchých bodů.

1. Jídelníček. Základem správného jídelníčku by měly být zásady a pravidla zdravého životního stylu. Ve stravě omezte pečivo a přílohy, přičemž na večer jezte jen zeleninu či bílkovinné nízkotučné potraviny (sýry, jogurty, tvaroh, případně i šunka či salám typu junior apod.). Před spaním již žádné rohlíky ani housky! Pijte hodně vody a zařaďte do jídelníčku dostatečné množství zeleniny a ovoce.

2. Sport. Kdo tvrdí, že nemá čas na sportování, vymlouvá se. Nejde o to hledat důvody, proč to nejde, ale způsoby, jak zajistit, aby to šlo. Minimálně ranní desetiminutové cvičení, dřepy v kanceláři mezi jednotlivými pracovními úkony, chůze do práce i z práce namísto vození se autem, výšlap každých schodů namísto přivolání výtahu atd. Jsou to maličkosti, ale pokud zrovna nemáte denně čas na hodinu fitness, vyplatí se jimi řídit.

3. Psychická pohoda. Pokud jste neustále ve stresu, podepisuje se to na vašem těle. Psychická pohoda souvisí s tím, jak vypadáte, co vyzařujete navenek a jak vaše tělo reaguje. Ano, když jste ve shonu, nestihnete se kolikrát najíst, ale to neznamená, že byste hubnuli. Naopak, tělo vycítí, že něco není v pořádku, a začne se bouřit. Minimálně ukládáním tuků, v horším případě zdravotními problémy tam, kde byste to nečekali. Takže, pokud chcete vypadat dobře navenek, měli byste se stejně dobře cítit i uvnitř.

4. Spánek. K tomu, abyste vypadali dobře, slouží i kvalitní spánek. Možná více, než byste si byli ochotni připustit. Nepodceňujte ho a nedávejte si každý den před usnutím velké porce alkoholu. Jednak je hodně kalorický a jednak nepřispívá k vašemu pohodovému spánku, jakkoli je usínání o poznání jednodušší…

5. Sex. Je to jedna z nejzázračnějších hubnoucích procedur, navíc zábavná, a nadto při ní dochází k produkci hormonů štěstí v takové míře, jako zřejmě při žádné jiné. A jak už bylo řečeno, psychika s fyzičnem úzce souvisí...
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid