AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Pět nejlepších milostných poloh - Novinky ve světě erotiky

Pět nejlepších milostných polohzpět

tisk TISK     email POSLAT
Pět nejlepších milostných poloh
Pět nejlepších milostných poloh
31.05. 2010

1. Poloha 69. Oba partneři se laskají ústy na genitáliích. Vzrušující pro muže i přo ženy, jelikož 65 procent lidí považuje orál za to nejlepší, co může při sexu být.

2. Žena na zádech s nohama u sebe. Žena se pohodlně uloží a užívá si. Vzhledem k tomu, že sevřením nohou zúží svoji lasturku, je to příjemnější pro muže i pro ni.

3. Poloha na koníčka. Žena nasedne na mužův penis a zasouvá si ho přesně tak, jak potřebuje. Je to pro ni nejsnazší k dosažení orgasmu, zatímco muž si užije toho, že může jen tak ležet.

4. Švédská trojka. Ideální pro ženu, jelikož dva muži rovná se dvojnásobná výdrž. Pro chlapy je to zase novinka v tom smyslu, že dříve dosáhnou opakované erekce. A budete se divit - tahle praktika je stále populárnější nejen na webech typu "porno zdarma", ale i v našich domácnostech.

5. Gymnastická pozice. Tu zvládnou jen ženy, které umějí dát své nohy za krk. Ale pro muže je to hodně vzrušující. A žena je lépe vlhká a snáze se do ní proniká.

Obrázky ke článku
Pět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných polohPět nejlepších milostných poloh
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid