AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
satine150x150

Pět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojice - Novinky ve světě erotiky

Pět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojicezpět

tisk TISK     email POSLAT
Pět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojice
Pět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojice
05.03. 2010

Chcete dopřát své partnerce klasickou švédskou trojku? To znamená ve složení: dva muži a ona? Pak počítejte s pěti riziky.

1. Nelze začít tak, že oba najednou zaboříte svůj penis do ženiných dvou dírek. Nejprve je musíte "projet" zvlášť. Trojka je pro ženu slast, ale zároveň velká fyzická námaha a vzrušení se musí budovat postupně.

2. Správný výběr souložníka. Pokud je třetí do party vaším kamarádem, počítejte s tím, že musíte mít opravdu čistý stůl. Aby to, že vám "brousí" partnerku, nezanechalo stopy na vašem přátelství.

3. Totéž platí pro citový vztah s vaší partnerkou, která přece přímo před očima souložila s vaším kámošem. I tam musíte mít jistotu, že ho nový zážitek neohrozí.

4. Raději mějte připravený kondom. Přece nechcete, abyste se udělal a do stejné díry to pak dělal i kamarád. Vžijte se do situace, kdy by to bylo opačně... Ideální výstřiky jsou na tělo partnerky.

5. Velkým rizikem je, když zjistíte, že kamarád to dokáže vaší partnerce udělat líp. Zkrátka musíte mít sebevědomí i postelové kvality...

Štítky
vzrušení
Obrázky ke článku
Pět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojicePět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojicePět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojicePět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojicePět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojicePět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojicePět rizik, s nimiž musí chlap počítat při švédské trojice
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid