AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
catering_150_150

Petr Bende bude podruhé otcem! - Novinky ve světě erotiky

Petr Bende bude podruhé otcem!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Petr Bende bude podruhé otcem!
Petr Bende bude podruhé otcem!
26.08. 2011
Zpěvák Petr Bende je jedním z mála úspěšných absolventů soutěže Česko hledá SuperStar a jí podobných, kdo dokázal ve světě showbyznysu natrvalo zakotvit. Má za sebou dvě úspěšné desky, nezapomenutelné koncerty – a k tomu všemu vůbec nepotřebuje aféry jako jiné umělci. Je šťastný s manželkou Zuzanou, kterou si – coby svoji dlouholetou lásku – vzal v červenci 2008 na molu rybníka nedaleko Velehradu. Spolu vychovávají již přes dva roky syna Matiase – a teď do toho práskli podruhé. Zuzana je již v sedmém měsíci těhotenství, takže bratříček nebo sestřička Matiase Bendeho již brzy spatří světlo světa.
Bende v současné době natáčí svoji třetí řadovou desku, jejíž pilotní singl Láska je v hratelnosti rádií na sedmém místě. Takže si užívá hned dvojnásobné radosti! Jen neví, co z toho se povede dříve…
Obrázky ke článku
Petr Bende bude podruhé otcem!Petr Bende bude podruhé otcem!Petr Bende bude podruhé otcem!Petr Bende bude podruhé otcem!
Diskuze k článku  Petr Bende bude podruhé otcem!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid