AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví! - Novinky ve světě erotiky

Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!
Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!
19.04. 2016
Producent Petr Jákl v sobě někdejšího kaskadéra s touhou vrhat se po hlavě do nebezpečných situací rozhodně nezapře. Jak jinak si vysvětlit, že když uviděl nádobu naplněnou klíšťaty, začal do ní strkat ruku?

Že by si totiž neoblíbené parazity pouze spletl s domácími mazlíčky a chtěl si je jen pohladit, je krajně nepravděpodobné. Petr ovšem vzápětí svůj husarský kousek objasnil. »Chtěl jsem doslova na vlastní kůži vyzkoušet přípravek Klíšťák Ixoderm, který přisáté klíště zneškodní, ještě než ho vytáhnete,« vysvětlil tatínek dvou holčiček, které už mají s klíšťaty také zkušenosti. Petrova manželka Romana Jákl Vítová měla hned po ruce příklad z loňského léta týkající se jejich starší dcerky: »Na chatě holčičky pokaždé stříkáme různými přípravky, i přesto se ale Sofinka vrátila z lesa s klíštětem na hlavě. Zakápli jsme ho Klíšťákem, vytáhli a dali otestovat. No a bylo pozitivní. Takže jsem pochopitelně nadšená, že existuje přípravek, který může případnému onemocnění zabránit a mám ho pořád po ruce.«

A jak přesně tedy Klíšťák funguje? »Zásadním účinkem je okamžité zneschopnění klíštěte bez vyvolání jakékoliv obranné reakce. Parazit nestihne zintenzivnit slinění ani vyzvrátit obsah svých útrob do ranky, čímž se zabrání přenosu infekce při jeho vyndávání,« vysvětlil Aleš Kincl, zástupce firmy, která tento přípravek přináší na trh.

Foto: Klíšťák Ixoderm
Obrázky ke článku
Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!Petr Jákl znovu kaskadérem? Před očima své rodiny riskoval zdraví!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid