AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
neon-club-_150x150

Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž« - Novinky ve světě erotiky

Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«zpět

tisk TISK     email POSLAT
Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«
Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«
26.04. 2016
Petr Vágner se vrátil z dovolené v Thajsku nejen odpočatý, ale také plný síly a odhodlání. Hned pár dní po návratu se proto zapojil do závodu Spartan Race 2016, v němž si vůbec nevedl špatně.

Zatímco v seriálu Přístav hraje Petr Vágner hudebníka, který ke sportu nemá moc blízko, v civilu by Petr klidně mohl aspirovat na titul »železný muž«. I na dovolené v Thajsku denně běhal a trénoval Thai box. Trénoval i proto, že ho po návratu čekal extrémní překážkový závod Spartan Race 2016 dlouhý 6,77 km. »Plazili jsme se pod ostnatým drátem, ručkovali přes překážky, skákali přes oheň, museli jsme přesunout ohromnou pneumatiku, podplavat překážku ve vodě, běhat s pytlem písku do kopce, házet oštěpem, překonávat překážky ze sítí, přelézat dřevěné bariéry a zvládnout další náročné úkoly. Závodu jsem se účastnil poprvé a s výsledky, kterých jsem dosáhl, jsem spokojený. Potěšilo mě i to, že jsem byl oslovený, abych se zúčastnil dalšího závodu, tentokrát v Koutech nad Desnou v Jeseníku,« říká nadšeně Petr.

Motivací pro něj byla i sázka s trenérem a koordinátorem závodu Honzou Jirkalem. »Vsadil jsem se s ním, že nebudu ve své kategorii poslední, jinak budu moderovat TOP STAR magazín v trenýrkách. Doběhl jsem ve své kategorii 169, celkově jsem byl 728. ze 7200 závodníků, takže do trenýrek nemusím,« raduje se Petr.

TOP STAR magazín Petr moderuje nově ve dvojici s Evou Pekausovou. S oběma dvěma naživo se diváci a fanoušci budou moci potkat na prvomájovém běžeckém závodě Prima Run. »Přijďte si s námi zaběhat do Stromovky a podpořte dobrou věc,« vzkazují divákům Petr s Evou.

Foto: FTV Prima/Petr Volgemut
Obrázky ke článku
Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«Petr Vágner aspiruje na titul »železný muž«
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid