AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace! - Novinky ve světě erotiky

Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!
Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!
25.06. 2013
Sexy moderátorka Petra Svoboda (30) se stává pomalu, ale jistě hvězdou TV Nova.

Půvabná dáma, která jako by vypadla z oka hollywoodské star Evě Mendesové, má za sebou zkušenosti z focení v Playboyi, kde mohli muži obdivovat zejména její vypracované poprsí, ale není to žádná kráska bez zkušeností a předpokladů - má bakalářský titul z Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Od roku 1998 působila v redakcích několika magazínů, téměř dva roky strávila pracovně ve Spojených arabských emirátech. Do televize Nova nastoupila jako moderátorka počasí na konci letošního března. Protože si diváci oblíbili její kultivované vystoupení (a co si budeme povídat - i sympatickou vizáž), dostala se až do zpráv. »Je to pro mě krok kupředu,« tvrdí Petra.

Noční televizní noviny, které Petra Svoboda uváděla poprvé v minulém týdnu, měly nadprůměrnou 27% sledovanost mezi diváky ve věku 15-54 let. I nyní láme rekody ve sledovanosti a hlavně - sklízí samou chválu. Tak držme palce, ať to vydrží co nejdéle. Našpápnuto na to tahle kočička určitě má!
Obrázky ke článku
Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!Petra Svoboda ve zprávách na Nově: senzace!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid