AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
catering_150_150

Pink: Sexu s holkama se nevzdám! - Novinky ve světě erotiky

Pink: Sexu s holkama se nevzdám!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Pink: Sexu s holkama se nevzdám!
Pink: Sexu s holkama se nevzdám!
05.05. 2009
Zpěvačka Pink se chce vrátit ke svému manželovi Careymu Hartovi. Jako bisexuálka si však nechce odpusit sex s holkama. Musí doufám, že to jejímu manželovi nebude vadit.

Britskému deníku Pink přímo řekla: „Nestydím se za to, že jsem bisexuální. Láska je čistá a já se ji tak snažím brát. Taková jsem, to cítím. Myslím, že je nepodstatné to nějak vytahovat, ale myslím, že ještě blbější je, že se o tom nemluví.“

„Zdá se, že pokud je bisexualita trendová a já bych mohla nějak ovlivnit davy. No, tak vám řeknu, že na žádné trendy nevěřím, věřím akorát sama v sebe,“ vzkázala zpěvačka fanouškům, že jí jedno, co si kdo o její sexualitě myslí. Ona bude svou, i kdyby se to nikomu nelíbilo.
Obrázky ke článku
Pink: Sexu s holkama se nevzdám!Pink: Sexu s holkama se nevzdám!Pink: Sexu s holkama se nevzdám!Pink: Sexu s holkama se nevzdám!Pink: Sexu s holkama se nevzdám!Pink: Sexu s holkama se nevzdám!
Diskuze k článku  Pink: Sexu s holkama se nevzdám!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid