AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Pissing - technika jako svtořená pro vás - Novinky ve světě erotiky

Pissing - technika jako svtořená pro vászpět

tisk TISK     email POSLAT
Pissing - technika jako svtořená pro vás
Pissing - technika jako svtořená pro vás
16.06. 2010

Že vám tahle sexuální praktika přijde trochu zvrácená? Tak to jste na omylu! V poslední době je stále více populární i u manželských a partnerských párů.

Důvod? Proč vlastně na sebe tak rádi močíme? Jednak je to částečně zakázané ovoce, které jak známo nejvíce chutná. Zpestření v sexu má rád každý. V době největšího vzrušení navíc teplý proud tekutiny stékající po těle může člověka ještě více rozrajcovat. Navíc jde o výraz submisivity a naopak sexuální nadvlády jednoho nebo druhého partnera, aniž by se kdo musel bát o viditelné stopy násilí na těle.

A ještě jedna dobrá zpráva - moč od zdravého člověka není nijak škodlivá! Dokonce ani v ústech. Pokud z ní neučiníme zrovna každodenní nápoj, klidně ji můžeme klokat i polykat. V sexu se zkrátka meze nekladou...

Obrázky ke článku
Pissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vásPissing - technika jako svtořená pro vás
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid