AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Pivo v parlamentu? Bez sexu - Novinky ve světě erotiky

Pivo v parlamentu? Bez sexuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Pivo v parlamentu? Bez sexu
Pivo v parlamentu? Bez sexu
06.02. 2012
Pivo v britském parlamentu? Ano, ale jen slušné. Jednu labouristickou poslankyni uráželo pivo značky Top Totty, které pivaře láká obrázkem spoře oděné blondýnky. Muselo být tak z poslaneckého baru staženo.
Stínová ministryně pro rovnoprávnost Kate Greenová tvrdí, že ji znepokojilo, když se dozvěděla o tom, že pivo Top Totty se prodává v Cizincově baru, kam si poslanci mohou vodit hosty. Top Totty v překladu znamená cosi jako »kočka«. S názorem Greenové souhlasil šéf Dolní sněmovny George Young. »Bylo by mi moc líto, kdyby někde v prostorách parlamentu byly k vidění urážlivé obrázky,« řekl.
O něco později pivo skutečně z baru zmizelo. Světlý mok Top Totty, který se prý vyznačuje »smyslnou vůní chmelu«, se vyrábí v rodinném pivovaru Slater's ve Staffordu. Zákonodárci a jejich návštěvy jím mohli zahánět žízeň od roku 2007.
Diskuze k článku  Pivo v parlamentu? Bez sexu
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid