AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Podmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dech - Novinky ve světě erotiky

Podmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dechzpět

tisk TISK     email POSLAT
Podmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dech
Podmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dech
04.12. 2013
Krásná Slovenka s božským tělem Andrea Verešová odhodila při focení kalendáře veškeré svršky a nechala se nafotit v rouše Evině. Své dokonalé křivky odhalila pro společnost ProCeram - předního distributora keramických obkladů a dlažeb.

Aby lesk kalendáře byl ještě jasnější, pokřtili ho Bára Basiková, Yvetta Blanarovičová a Vladimír Šmicer, který se současně stal i jeho kmotrem.
Bára a Yvetta svými krásnými hlasy vytvořily na křtu příjemnou atmosféru. Jelikož jsou kalendáře vyrobeny v limitované edici a nerozdávají se na potkání, byla na křtu před losováním o tři z nich napjatá atmosféra. Andrea Verešová vylosovala z vizitek přítomných tři šťastlivce, kteří se stali výherci nového kalendáře.

Kalendář se fotil v přísném utajení ve speciálně postaveném studiu s bazénem, které vznikalo několik dnů pod taktovkou produkčního týmu společnosti ProCeram a známého fotografa Jana Tůmy. O originální a luxusní dekorace se postaral stylista Karel Dominic Stix.

»Na začátku jsem si jako pokaždé říkala, co se dá ještě vymyslet, co nového se dá ještě nafotit, aby to zaujalo, aby to bylo krásné a přitom neokoukané. Musím říct, že s ProCeramem to je pokaždé velká výzva. Originální nápad, tým profesionálů a speciální technologie tisku se odrazily na výsledku, který bude pro každého jistě milým překvapením. Jsem vděčná, že se opět povedlo něco skvělého,« svěřila se se svými pocity z focení jedna z našich nejkrásnějších modelek Andrea Verešová. »Každá fotka je spojená s nějakou myšlenkou. Všechny jsou foceny ve vodě, čímž mají něco společného a přitom je každá jiná. Mám ráda čistou dramatičnost, temperament a myslím, že se vše podařilo spojit - každý měsíc, každé roční období nějakou charakteristikou, nějakou dekorací. Nejsem na každé fotce v rouše Evině a doufám, že si každý najde nějakou oblíbenou fotku,« to jsou křtící slova Andrey.

Foto: Jan Tůma a ProCeram a.s. – koupelnové studio
Obrázky ke článku
Podmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dechPodmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dechPodmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dechPodmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dechPodmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dechPodmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dech
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid