AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
catering_150_150

Podprsenka pomáhá proti přejídání! - Novinky ve světě erotiky

Podprsenka pomáhá proti přejídání!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Podprsenka pomáhá proti přejídání!
Podprsenka pomáhá proti přejídání!
09.12. 2013
Stres je bohužel součástí moderního života a každý s ním bojuje po svém. Ti, kteří jej řeší neřízeným přejídáním ,nyní mají proti tomuto nešvaru zbraň. Tedy alespoň ženy. Výzkumníci firmy Microsoft navrhli »chytrou podprsenku«, která dokáže zjistit náladu a hrozící akutní stres své nositelky.

Prototyp spodního prádla obsahuje vyjmutelné senzory, které sledují srdeční a kožní aktivitu, z nichž získávají údaje o náladě. Cílem je poskytnout nositelnou technologii, která by mohla včasným varováním například zabránit přejídání způsobenému stresem, napsal zpravodajský server BBC News. Údaje o náladě by pak nositelka dostávala prostřednictvím aplikace pro chytrý telefon, která ji upozorní na riziko »emočního útoku na jídlo«.

Technologie zapracovaná do kousků běžného oblečení se čím dál častěji prosazuje při monitorování celé škály zdravotních stavů. Minulý měsíc byla představena podprsenka se spojením na Twitter, která odeslala zprávu při každém rozepínání, aby tak nositelce připomněla samovyšetření prsů. A minulý rok získala americká firma patent na nositelné zařízení analyzující teplotu prsů s cílem zjistit rakovinu.

Při podobných výzkumech jsou ale diskriminačně upřednostňovány ženy. Podle výzkumníků je právě podprsenka totiž pro podobné zařízení ideální, protože může snímat EKG v blízkosti srdce. Snahy vytvořit něco podobného pro muže zatím nejsou příliš úspěšné, protože snímače jsou od srdce příliš daleko. O ochotě mužů nosit podprsenky, nebo korzety nemluvě…
Obrázky ke článku
Podprsenka pomáhá proti přejídání!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid